Батутне накриття Шілд (Shield)

Батутне накриття Шілд (Shield) являє собою тент, яким накривають басейн для захисту води від сміття і пилу. Зовні, батут схожий на дуже щільний брезент. Тільки, на відміну від брезенту, батут не пропускає воду, тепло, ультрафіолет.

Батутне накриття Шілд (Shield) основа матеріалу

Батут інакше називають синтетичною тканиною. Адже, за фактом, він виготовляється з синтетики. А точніше, з поліпропіленового монофіламенту. Медикам ця назва знайома. Адже POLYPROPYLENE MONO FILAMENT використовується у виробництві хірургічного шовного матеріалу. Навіть у вигляді нитки синтетичний виріб стійкий до розриву. Відповідно, накриття Shield гарантовано впорається з будь-якими навантаженнями.

Переваги батутного накриття Шілд

Бездоганна міцність в експлуатації – це головний критерій, яким похвалиться батутний матеріал. Подивіться на рекламні постери і ролики. Правильно встановлене накриття витримає, над поверхнею басейну, слона або вантажний автомобіль. А ще, дозволить пограти двом командам в футбол на поверхні накриття.

До переваг можна додати стійкість матеріалу до зламу. При будь-яких погодних умовах або температурі, можна батутне накриття згинати як завгодно, не боятись появи тріщини або розриву по перегину. Це затребувана властивість при частому монтажі-демонтажі батутного накриття Shield.

Ще одна корисна властивість батута, а точніше синтетичного матеріалу, це стерильність. Накриття Шілд не приваблює мікроорганізми і бактерії. Навіть, якщо якийсь живності вдасться проникнути на основу матеріалу, то її життєдіяльність підтримуватися не буде.

Навіщо потрібно батутне накриття – де використовується

Найбільш поширена сфера експлуатації батутного матеріалу Shield – це захист басейнів від сміття і пилу. Особливість вироби в тому, що накриття чаші відбувається з захопленням всієї пляжної зони. Незалежно від форми і розмірів басейну. Це важливий критерій, який гарантує повне прилягання основи накриття Шілд до поверхні землі.

Не можна сказати, що у батутного накриття доступна ціна. Наприклад, полівініл стоїть на порядок дешевше. Але у батута цікавіший функціонал для власників басейнів. По закінченню сезону, накриття не відбиратиме вільне місце у дворі. На поверхні тенту Shield можна складувати дрова, будівельні матеріали, складні меблі. Батутне накриття Шілд витримає будь-які навантаження.

Крім захисту плавальних басейнів, Shield використовується для консервування будь-яких будівель на зимовий період. Особливість не пропускати через себе тепло і вологу гарантує збереження всього, що приховано під батутним накриттям Шілд.

Перед покупкою, майбутньому власнику доведеться проконсультуватися з продавцями. Є ряд вимог, що впливає на ефективність установки накриття. Наприклад, розташування анкерних болтів, тип каната і його правильна розтяжка між анкерами. Для установки батутного накриття Шілд (Shield) потрібно мінімум дві дорослі людини.

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок