AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Дніпро

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Дніпро

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Що може бути краще власного стаціонарного басейну? Дорослі і діти отримують казкове задоволення від щоденного плавання та ігор на воді. Є тільки один недолік, який може зіпсувати настрій – швидке забруднення води. Сміття і пил, нанесені вітром, легко перетворять басейн в болото. І навіть десятки кілограмів хімічних реагентів не справляються з чищенням своєчасно. Тут допоможе тільки купівля накриття для басейну. Дніпро, Київ – для будь-якого регіону України знайдеться рішення, здатне швидко і недорого вирішити задачу споживача.

Накриття асоціюється у покупця з тентом, який запобіжить забруднення води від природного негативного впливу. Але виробники вважають, що обмежуватися функціоналом не можна, і пропонують універсальні рішення.

Накриття для басейну купити: Дніпро – найкраща ціна

  • Захист від сміття на 100%. Виробники, які мають уявлення про методи забруднення води в басейнах, виготовляють затребувані накриття. Плівка, що стелиться по кромці води і не дістає до бортиків басейну – невірне рішення. Покриття має захоплювати бортики чаші, щільно прилягаючи до пляжній зоні. Гарне накриття для басейну має бути ширше, мінімум на 200 мм, по всьому периметру чаші.
  • Запобігання випаровування води. Найчастіше, використовується полівінілхлорид, при виготовленні накриття. Матеріал утримує вологу в чаші і дозволяє непогано заощаджувати воду, особливо в спекотну літню погоду.
  • Утримання тепла. Перепади температур вдень і вночі можуть різнитися на десятки градусів за Цельсієм. Накриття для басейну здатне зберігати температуру води.
  • Захист від падіння в басейн. Чому б не заблокувати доступ до води, встановивши жорстке накриття, здатне витримати на поверхні діточок або домашніх тварин.

Продукція українського бренду зацікавить покупця функціональністю і привабливою ціною. Накриття Aqua Cover – це комплексне рішення, яке задовольняє всі потреби власника басейну. Міцний і довговічний тент виготовляється з ПВХ і поставляється з ручним пристроєм для змотування.

Накриття для басейну замовити: Дніпро

Тент виготовляють ширше чаші на 300 міліметрів, гарантуючи повний захист води від сміття і пилу, що наноситься вітром збоку. Матеріал стійкий до перепадів температур, хімічних реагентів, не вигоряє на сонці і не переломлюється на вигинах.

Порадує покупця і жорсткість конструкції, яка на поверхні витримає навіть дорослу людину. Накриття доповнено армованими прутами, які при настиланні басейну впираються кінцями в бортики чаші зверху. А розсувний механізм робить універсальним накриття для басейну. Дніпро або інше місто України, неважливо. Компанія швидко доставить товар покупцеві і допоможе з монтажем.

Є докладна інструкція по установці і використанню накриття. Відео огляд і рекомендації експертів. Надійність і довговічність гарантовані. Накриття всесезонне, а значить його можна використовувати протягом усього року. І це ще одна перевага виробника Aqua Cover. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Дніпро) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну