AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Рівне

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Рівне

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Відпочинок з сім’єю або друзями у власному басейні – це здорово. Спорт, релакс, ігри – ніякий курорт не зрівняється. Єдиний недолік – це забруднення води в чаші. Листя, сміття, бруд – кристально-чиста вода в басейні швидко мутніє, а на стінах з’являються темні плями. Вирішити проблему допомагають хімічні препарати. Але є можливість просто запобігти попаданню сміття в воду. Допоможе придбання накриття для басейну. Рівне, Київ чи Одеса – кліматичні умови на території України, жодним чином не впливають на ефективність.

Всесезонні накриття Aqua Cover функціональні і мають привабливу ціну. Виробник виготовляє конструкції на основі полівінілхлориду. ПВХ матеріал стійкий до зношування, не вигоряє під променями ультрафіолету і відмінно переносе різкі перепади температур. Накриття бренду доповнено металевими вставками, які значно збільшують жорсткість конструкції. А щоб убезпечити воду в басейні від сміття, піску і пилу при сильних вітрах, тент виготовляють трохи більше, ніж розміри чаші. Вистачає усього 300 міліметрів матеріалу, з кожного боку, щоб захопити пляжну зону. Цього достатньо для повного захисту.

Накриття для басейну купити: Рівне – найкраща ціна

Використання тенту для захисту води від сміття позитивно позначається не тільки на зниженні витрат на хімію. ПВХ має низьку теплопровідність. А значить, тент утримує тепло всередині накритої чаші. Економія помітна відразу. Немає потреби підігрівати щодня воду, любителям скупатися вранці в басейні. Полімерний матеріал не пропускає вологу. Для власника, це відмінна економія фінансів на воді. Відсутність випаровування – це дуже здорово, особливо для великих плавальних басейнів.

Дітлахи, домашні тварини і дорослі люди, ніколи не впадуть в чашу з водою, якщо встановлено всесезонне накриття. По жорсткої конструкції можна ходити сміливо. А в зимовий період, тент легко витримає на поверхні величезні кучугури снігу.

Накриття для басейну замовити: Рівне

Багатьох покупців цікавить зовнішній вигляд продукції. Не виняток і накриття для басейну. Рівне з лісової місцевістю, або Одеса з морським пейзажом. Майбутні власники бажають, щоб тент вписувався в ландшафт. І це можливо. Компанія Aqua Cover пропонує накриття в синьому і зеленому забарвленні. З дизайном не виникне проблем.

Всесезонне накриття поставляється в комплекті з пристроєм для змотування (барабан з механічним приводом). Монтаж комплекту біля басейну не викликає проблем. З установкою впорається всього одна людина. У виробника, на цей випадок, в запасі є детальна інструкція по монтажу. Є навіть фотоматеріал і відзняте відео. Покупцеві пропонують ознайомитися з кріпленням конструкції, процесом установки і зняття накриття. Процедура проста. На краю тенту є лямки, за які накриття стягується і розстилається на поверхні басейну. Для відкриття чаші, на барабані передбачена рукоять, за допомогою якої тент повертається у вихідне положення. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Рівне) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну