AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Маріуполь

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Маріуполь

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Часте чищення басейну, через природне забруднення, приносить власнику фінансові витрати і клопоти. Проблему можна вирішити тільки установкою захисних споруд. До одного з найбільш ефективних рішень відноситься накриття для басейну. Маріуполь, Київ або Львів – не важливо, в якому регіоні України встановлено вуличний стаціонарний басейн. Накриття пристосовані під будь-який клімат і гарантовано впораються з поставленим завданням. Компанія Aqua Cover пропонує універсальне рішення для покупця за дуже привабливою ціною.

Накриття для басейну купити: Маріуполь – найкраща ціна

В першу чергу, власнику важливим є захист води від сміття. Це може бути опале листя з дерев, пісок з пляжної зони, пил, дрібні комахи і обгортки з продуктів. Накриття Aqua Cover вирішить всі проблеми. Виробник виготовляє тент з ПВХ, який за розмірами на 300 міліметрів більше чаші, по всьому периметру. Таке рішення захистить басейн в будь-яку негоду. Вода в чаші завжди буде кришталево чистою. А щоб користувач відчував себе впевненіше, у накриття є і додатковий функціонал:

  1. Термоізоляція. Матеріал ПВХ (полівінілхлорид) має низьку теплопровідність. Для власника басейну – це відмінне рішення заощадити електрику на підігріві води. Тент надійно зберігає тепло навіть при великих перепадах температури повітря протягом однієї доби.
  2. Зниження випаровування. Щільний полімерний матеріал не пропускає вологу. А це економія води для басейну, який в жарку погоду самостійно спустошується. Накриття також не допускає проникнення вологи в чашу ззовні. Дощ не вплине на рівень pH води.
  3. Захист від падіння. Накриття Aqua Cover доповнено металевим ребрами жорсткості, які впираються зверху в бортики чаші. Тент вільно витримає на поверхні дорослої людини, не кажучи про дітей і домашніх вихованців.
  4. Механізована збірка. Накриття поставляється в комплекті з пристроєм для змотування. Барабан з ручкою дозволяє швидко зібрати настил з басейну. Або, одним рухом руки, встановити накриття для басейну. Для збільшення жорсткості конструкції, на краю тенту є лямки, які фіксуються за анкерні болти, вбиті на пляжній зоні.

Накриття для басейну замовити: Маріуполь

Особливість захисного тенту в експлуатаційних властивостях. Літо, зима, весна, осінь – неважливо в якій сезон планується використовувати накриття для басейну. Маріуполь, Дніпро або Закарпатті – всесезонна конструкція гарантовано забезпечить комфортабельний відпочинок біля води в будь-яку погоду.

Монтаж конструкції після покупки не забирає багато часу у власника. Виробник пропонує детальні інструкції по установці і експлуатації (фото, відео, документація). Все легко і просто – з завданням впорається навіть одна людина. А щоб накриття легко вписалася в ландшафт зони відпочинку, тенти доступні в двох популярних кольорах – синьому і зеленому. Продукція Aqua Cover піддійте під стаціонарний басейн будь-якої довжини (до 25 метрів). Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Маріуполь) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну