AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Київ

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Київ

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Власний плавальний басейн. Сонячна погода, тепла водичка. Відпочинок в таких умовах не порівняти з курортом в жарких країнах. Сім’я, друзі – що може бути краще. На тлі цього релаксу є один неприємний момент. Кришталево-чиста вода, з часом каламутніє і з’являється неприємний запах гниття. Виною всьому бактерії і сміття, від яких легко позбутися, скориставшись хімічними препаратами для чищення. А можна від проблеми позбутися інакше – купити накриття для басейну. Київ, Львів, Одеса або інший регіон України – конструкція підходить під будь-які кліматичні умови.

Компанія Aqua Cover пропонує унікальне рішення. Накриття на основі ПВХ з посиленою конструкцією і приладом для змотування тенту. Продукція призначена для щоденного і всесезонного використання. Тент виготовляється на 300 мм ширше чаші басейну, з усіх боків. Жорсткості додають металеві вставки. Барабан для змотування накриття доповнений механічним приводом. У комплекті є елементи кріплення, для надійної фіксації тенту.

Накриття для басейну купити: Київ – найкраща ціна

Навіть при сильних вітрах, сміття ніколи не потрапить всередину і не забруднить воду. Пил, пісок, листя, обгортки з продуктів – все залишиться на поверхні тенту. Жорсткості конструкції досить, щоб витримати дорослу людину, діточок або домашніх тварин. А це – безпека для сім’ї. До того ж, сміття, що зібралося на поверхні після негоди, легко змісти з тенту. У зимову пору року, накриття гарантовано витримає на поверхні великі кучугури.

ПВХ матеріал має низьку теплопровідність. Якщо накрити на ніч нагрітий за день басейн, можна сміливо приступати до водних процедур, навіть вранці. Актуальна проблема для великих плавальних басейнів – випаровування води в суху погоду. Полівінілхлорид не пропускає вологу в обох напрямках. Для власника – це економія води та додатковий захист басейну від попадання всередину брудних дощових стоків.

Тканина ПВХ відмінно перенесе перепади температур і не вигорає на сонці. При бажанні прибрати тент на зиму в приміщення, матеріал не переломлюється на вигинах, повністю зберігаючи структуру після складання.

Тент для басейну замовити: Київ

І навіть зовнішній вигляд ідеальний, якому приділяють увагу покупці, шукаючи накриття для басейну. Київ з лісовим ландшафтом або приазовські степи – під кожну природну зону знайдеться привабливе дизайнерське рішення. В наявності у бренду Aqua Cover є тенти в зеленому і синьому відтінку. Так що, накриття гарантовано впишеться в пейзаж місцевості, де встановлений вуличний стаціонарний басейн.

Обладнання, що поставляється в повній комплектації накриття не вимагає виклику монтажника на об’єкт. З установкою впорається будь-яка людина. Компанія супроводжує свою продукцію детальною інструкцією по монтажу. Є алгоритм дій, схеми, фотографії та, навіть відеоматеріали. Представники бренду Aqua Cover докладно розповідають про встановлення барабана, змотування тенту, фіксацію лямок. Все зрозуміло і доступно. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Київ) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну