AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Хмельницький

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Хмельницький

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Забруднення води в басейні – це єдина серйозна проблема, з якою стикаються всі власники. Кришталево-чиста вода, буквально за один тиждень, втрачає свіжість і мутніє. А виною всьому – сміття, пил і мікроорганізми, які задує день у день вітром. Можна, звичайно, часто використовувати хімію. Але хлорка і бром згубно впливають на людський організм. Потрібно безпечне рішення. І воно є – купити накриття для басейну. Хмельницький, Київ чи Одеса – кліматичний регіон не має значення. Універсальний продукт підходить для захисту будь-якого стаціонарного басейну.

Накриття Aqua Cover виготовляється з полівінілхлориду. Матеріал доповнений синтетичними тканинами, що підвищують міцність виробу. Для збільшення жорсткості, в тент вбудовані металеві прути. Саме накриття виготовляється на 300 міліметрів ширше чаші басейну, по всьому периметру. У комплекті до тенту йде розсувний пристрій. Звичайний барабан з механічною ручкою. Весь комплект має привабливу ціну і масу корисних функцій.

Накриття для басейну купити: Хмельницький – найкраща ціна

  • Повний захист від сміття. Завдяки збільшенню розмірів тенту по всьому периметру, накриття захоплює і частину пляжної зони. Це чудово відчувається на захисних якостях продукції Aqua Cover. Пісок, пил, комахи, обгортки, листя та інше сміття, ніколи не потраплять в накриту чашу. Навіть при сильних вітрах.
  • Термоізоляція. Воді в басейні властиво остигати в нічний час доби. Особливо проблема актуальна для північних і західних регіонів. Де температура може коливатися в межах десятків градусів за Цельсієм протягом однієї доби. ПВХ тканина має низьку теплопровідність. А значить, якщо накрити нагрітий за день басейн, то вранці, при відкритті чаші, вода залишиться теплою. А це економія на електриці для власників, які щодня використовують нагрівачі води.
  • Безпека. Дітлахи та домашні тварини ніколи не впадуть в накритий тентом басейн. Посилена металевими ребрами конструкція витримає навіть дорослої людини на поверхні.
  • Додатковий функціонал. ПВХ матеріал стійкий до ультрафіолету і перепадів температур. Тканина не пропускає вологу, блокуючи, таким чином, випаровування води в басейні, в суху і жарку погоду.

Накриття для басейну замовити: Хмельницький

Для чаш нестандартних форм і розмірів завжди знайдеться накриття для басейну. Хмельницький, Київ або Львів – не важливо, в якому регіоні планується використовувати захисний тент. Ландшафт не має значення. Компанія Aqua Cover виготовляє накриття в синьому і зеленому кольорі. Так що з дизайном проблем не виникне.

Покупець легко впорається з монтажем конструкції поодинці. Виробник надає повну інструкцію з встановлення накриття (фото, відео, паперовий варіант). Все просто і легко. З одного боку чаші ставиться барабан. З іншого – вбиваються анкерні болти в пляжну зону. Накриття стягується за лямки з бухти і, цими ж лямками фіксується на болтах. У зворотному порядку, лямки знімаються і держаком обертається барабан, який стягує накриття з басейну. При підйомі краю тенту на барабан, рекомендується підняти накриття за лямки вгору, щоб сміття, яке зібралося на тканині зверху не зсипалося в воду. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Хмельницький) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну