AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Мелітополь

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Мелітополь

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Домогтися кристально-чистої води в басейні намагаються всі власники. У хід йдуть кілограми хімічних реактивів, які ліквідують мікроорганізми, сміття та інший бруд. З огляду на обов’язкове регулювання води по pH, басейн перетворюється в гігантську хімічну пробірку. І результат – повне спустошення чаші, з наповненням чистої води з крана. Таке рішення економічним не назвеш. Але вихід є. Можна знизити забруднення води на 80-90%. Треба купити накриття для басейну. Мелітополь з сухим жарким кліматом, або Закарпатті з підвищеною вологістю – продукція підходить для використання по всій території України.

Бренд Aqua Cover пропонує просте, функціональне і недороге рішення. Всесезонне накриття для щоденного використання. А щоб полегшити задачу користувача, продукція поставляється в комплекті пристроєм для змотування тенту. Барабан, рукоять, лямки – з автоматизованим механізмом впорається навіть одна людина. І весь цей чудовий набір покупець отримує за доступною ціною.

Накриття для басейну купити: Мелітополь – найкраща ціна

У порівнянні з аналогічними показниками продукції, представленої на українському ринку, конструкції Aqua Cover цікаві підвищеною жорсткістю. Досягається це за рахунок установки в полімерний тент (ПВХ) металевих ребр. Саме накриття виготовляється на 300 мм ширше чаші, з усіх боків. В результаті, натягнутий тент не плаває на поверхні води, а жорстко фіксується на бортах басейну. І частково захоплює пляжну зону.

Захист басейну від сміття, з такою конструкцією, гарантований на 100%. Навіть сильним вітром не занесе пісок з пляжної зони. Не кажучи про сміття і комах. На додаток, користувач отримує повноцінний захист від падіння в накритий тентом басейн. По поверхні може сміливо пересуватися одна доросла людина, домашні тварини і діти. У зимову пору року, тент витримає великі кучугури, при рясних снігопадах.

Полівінілхлорид, який використовується в якості основи для виготовлення накриття, має низьку провідність тепла і не пропускає вологу. Для власника басейну, це відмінне рішення заощадити на воді і електриці. Накрита на ніч чаша збереже температуру води і не допустить випаровування. А значить, не знадобиться з ранку користуватися нагрівачем і доливати воду в басейн. Таке рішення ідеально підходить для регіонів України з сухим кліматом (південь, південний схід).

Накриття для басейну замовити: Мелітополь

Зовнішній вигляд конструкції теж цікавить покупців, які хочуть купити накриття для басейну. Мелітополь, на півдні країни, або лісовий ландшафт Західної України – під кожну місцевість є рішення. Компанія Aqua Cover пропонує купити накриття в синіх і зелених кольорах. З дизайном проблем не виникне. Тенти легко впишуться в загальний пейзаж на території заміського будинку, дачі або оздоровчого центру.

А щоб монтаж не доставив незручності майбутньому власнику, виробник супроводжує накриття детальною інструкцією по установці і експлуатації. Є наочні посібники (документи, схеми, фото і відеоматеріали), де покрокове розписані кожні дії збирача і користувача. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Мелітополь) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну