AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Ужгород

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Ужгород

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Всесезонне накриття для басейну – це тент, яким накривається наповнена водою чаша. Особливість продукту в цілорічному використанні. Основне завдання – забезпечити повний захист від попадання всередину сміття і комах. Компанія Aqua Cover пропонує універсальне рішення, яке має додатковий функціонал, який напевно сподобається покупцеві. Термоізоляція, захист від падіння в воду, простота в експлуатації – базові критерії, яким похвалиться накриття для басейну. Ужгород, Київ або інший регіон України – ніяких обмежень по клімату, ціною або розмірами чаші.

Накриття для басейну купити: Ужгород – найкраща ціна

  1. Захист від сміття. Пил, листя, дрібні комахи, пісок – накриття повинно блокувати доступ до води всьому сміттю. Для цього, тент виготовляють трохи ширше по периметру, щоб захопити пляжну зону. Саме таке рішення вважається правильним для повного захисту.
  2. Термоізоляція. Накриття виготовляють з матеріалів, що мають низьку тепловіддачу. Найчастіше, матеріалом виступає ПВХ (полівінілхлорид). Полімерна тканина має високий відсоток ефективності – близько 90%.
  3. Блокування випаровування. Структура ПВХ матеріалу не пропускає вологу в обох напрямках. Для власника басейну – це економія води для наповнення басейну. І захист від опадів (дощ, сніг).
  4. Захист від падіння в воду. Дітей і домашніх вихованців басейн притягує, як магніт. Тому хороші накриття повинні мати відповідну жорсткість.
  5. Стійкість до хімії. У будь-якому випадку, на накриття буде потрапляти вода з чаші. Матеріалу тенту властиво не вступати в реакцію з лугом і кислотами, які використовують для очищення води і вирівнювання pH.

Накриття для басейну замовити: Ужгород

Український бренд виготовляє продукцію на 300 міліметрів ширше, ніж чаша, по всьому периметру. Захоплюючи, таким чином, пляжну зону, вода на 100% захищена від сміття навіть при сильних бічних вітрах.

Накриття для басейнів Aqua Cover поставляються з механічним пристроєм для змотування. Барабан (бухта) з держаком спрощує збір тенту з басейну і накриття. З обслуговуванням впорається всього одна людина. Щоб підвищити міцність, конструкція доповнена ребрами жорсткості, які при розстелянні накриття, фіксуються самостійно на бортах басейну. Таке рішення припускає знаходження на поверхні накриття навіть дорослої людини.

Для виготовлення накриття обраний матеріал ПВХ. Для фіксації накриття в розкладеному стані використовуються спеціальні лямки і анкерний кріплення. Цими ж лямками, тент змотується з барабана або фіксується на бухті в складеному стані. При зборі накриття, виробник рекомендує піднімати за лямки край тенту під кутом 90 градусів, щоб сміття, що зібралося на поверхні, не зсипалося в воду.

Продукція підходить для використання в будь-яких кліматичних умовах. Неважливо в якому регіоні України планується використовувати накриття для басейну. Ужгород, Київ або спекотна Одеса. Матеріал ПВХ стійкий до ультрафіолету і перенесе різкі перепади температур.

Доступна ціна, простота в експлуатації, довговічність – всі важливі критерії вибору накриття для басейну дотримані виробником. Повна комплектація, інструкція з монтажу (паперовий варіант і відео) – компанія Aqua Cover пропонує кращі умови для власників басейнів. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Ужгород) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну