AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Тернопіль

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Тернопіль

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Басейн – це відмінне рішення для приватного домоволодіння. Адже, як відомо вода розслабляє, допомагає підтримувати фізичну форму, і взагалі, приносить купу позитивних емоцій. Причому вік зовсім не важливий – купання в басейні підходить кожному. Єдине що може засмутити власників – це досить швидке забруднення води. Атмосферні опади, пил, сміття можуть швидко перетворити місце для приємного відпочинку в болото. Для очищення води в чаші власникам басейну потрібно буде витратити велику кількість хімікатів, однак, це теж не гарантія повного очищення. Рішення є – купити накриття для басейну. Тернопіль, Київ чи Одеса – ніяких прив’язок до регіону.

Тенти виготовляються з полівінілхлориду і можуть використовуватися власниками басейнів круглий рік. Вони надійні, довговічні і мають досить приємну вартість.

Накриття для басейну купити: Тернопіль – найкраща ціна

  • Використання спеціального накриття дозволить надійно захистити басейн від пилу, бруду, сміття та інших атмосферних опадів.
  • Тент дозволяє зберегти температуру води більш тривалий час. Все завдяки тому, що накриття виготовляється з полівінілхлориду, який відомий тим, що має невисоку теплопровідність.
  • Конструкція тенту дозволяє додатково захистити від випадкового падіння в басейн дітей і домашніх вихованців.
  • Накриття істотно зменшує випаровування води. У літню пору року через високу температуру вода в чаші може сильно випаруються. Але якщо використовувати тент, то волога буде утримуватися всередині басейну, тим самим значно знижуючи відсоток випаровування.

Накриття для басейну відрізняється своєю міцністю, надійністю, довговічністю і дуже привабливою ціною. При цьому конструкція досить функціональна. У комплектацію входить спеціальний пристрій ручного типу. Завдяки цьому встановити тент на чашу і змотати його на барабан зможе одна людина.

Накриття для басейну замовити: Тернопіль

Виробником передбачається виготовлення накриття за розмірами трохи ширше, ніж сам басейн (на 300 міліметрів). Така конструкція дозволяє надійно захистити і чашу, і частину прилеглої зони від сміття і пилу.

Матеріал тенту (полівінілхлорид) характеризується своєю стійкістю до температури, високої вологості, хімічних речовин, він не вигоряє і не пересихає. Все це дозволяє використовувати накриття на протязі всього року, не побоюючись за його цілісність.

Порадує покупця і то що конструкція тенту доповнена спеціальними стрижнями. При установці такі стрижні впираються в бортики чаші і забезпечують підвищену міцність накриття. І навіть дорослої людини витримає таке накриття для басейну. Тернопіль, Суми, Маріуполь – під кожен природний ландшафт ми допоможе підібрати дизайн полотна. Доступні тенти в синьому і зеленому тоні.

Встановити конструкцію самим, не складе проблеми. Для цього достатньо всього лише потягнути за лямки і стягнути тент з барабана на чашу басейну. А щоб змотати накриття на барабан, необхідно використовувати спеціальну рукоятку. До того ж виробник надає своїм покупцям докладну інструкцію і відео по установці і використанню конструкції. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Тернопіль) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну