AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Скадовськ

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Скадовськ

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Пил, пісок і дрібні комахи – головний біль всіх власників вуличних басейнів. Все це сміття потрапляє в чашу з водою щодня. А хімічними препаратами часто користуватися немає бажання. Адже кристально-чиста вода перетворюється в реактив, який згубно впливає на здоров’я відпочиваючих. Вихід є потрібно купити накриття для басейну. Скадовськ, Київ або Львів – прив’язки до клімату на території України немає. Конструкції ідеально підходять для будь-яких регіонів країни.

Компанія Aqua Cover пропонує купити універсальну і багатофункціональну конструкцію. Накриття поставляється в комплектації з пристроєм для змотування. Звичайний барабан для збору і зберігання тенту доповнений механічним приводом з ручкою. Тент виготовлений з ПВХ. Матеріал має затребувані фізико-хімічні властивості, які покупець оцінить по достоїнству. Але головна особливість продукту – це умови експлуатації. Конструкція підходить для щоденного і всесезонного використання.

Накриття для басейну купити: Скадовськ – найкраща ціна

Тент з полімерного матеріалу виробник робить ширше на 300 мм, ніж габарити чаші. З усіх сторін. А для посилення конструкції використовуються металеві ребра жорсткості. В результаті, накриття не плаває по поверхні води, а фіксується на бортах басейну. І частково захоплює пляжну зону. Захист води в басейні гарантовано. Ні сміття, ні пісок, ні пил – ніщо не просочиться всередину чаші.

Збільшення жорсткості накриття позитивно позначається на безпеці. На своїй поверхні, тент легко витримає дорослу людину, дітей або домашніх тварин. По-перше, це запобігає падінню в воду, в темний час доби. По-друге, нанесене вітром, на поверхню накриття, сміття легко змісти і прибрати.

У полівінілхлориду мінімальний коефіцієнт теплопровідності. Зацікавить така властивість жителів регіонів, де спостерігаються різкі перепади температур протягом доби. Або любителів купатися в басейні поза сезоном. Вода, нагріта за день, не охолоне за ніч, якщо накрити чашу тентом. Матеріал не пропускає вологу. Зручно для власників великих плавальних басейнів, яким щодня доводиться доливати в чашу воду, яка швидко випаровується влітку.

Тент для басейну замовити: Скадовськ

Елегантний зовнішній вигляд – один з критеріїв покупців, які шукають хороше накриття для басейну. Скадовськ, Київ, Закарпаття чи Одеса – природний ландшафт регіонів різниться. Майбутнім власникам хочеться, щоб накриття вписалося в дизайн котеджу або бази відпочинку. Компанія Aqua Cover пропонує готові рішення у вигляді тентів в зеленому або синьому відтінку. На ціну вибір ніяк не впливає.

Чи не з’явиться питань у покупця і до монтажу. І не знадобиться присутність фахівця. З установкою накриття впорається одна людина, як і з процесом змотування. Виробник пропонує скористатися інструкцією по збірці. Є алгоритм дій, схеми, фото і відеоматеріали. Проблем не виникне. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Скадовськ) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну