AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Кривий Ріг

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Кривий Ріг

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Наявність басейну на присадибній ділянці вже давно не в дивину. І це зовсім не дивно, оскільки це центр відпочинку і розваг, як для дорослих, так і для дітей. Як приємно в спекотний літній день зануритися в легку прохолоду води, не виходячи за територію власного будинку. Біля нього можна відпочивати з друзями і дітьми, в ньому можна грати, тренуватися і просто купатися. Однак відкрита водойма це ще й додатковий клопіт, оскільки в неї потрапляє сміття, пил і багато іншого. Щоб уникнути таких неприємностей, потрібно купити накриття для басейну. Кривий Ріг, Київ чи Одеса – компанія Aqua Cover здійснює поставку товару в будь-який регіон України.

Накриття для басейну купити: Кривий Ріг – найкраща ціна

Використання для відкритого басейну спеціального накриття дозволяє:

  • утримувати басейн в чистоті (накриття надійно захищає від попадання забруднень в воду);
  • значно зменшити випаровування води в басейні;
  • використовувати зону відпочинку більш тривалий час (накриття створює так званий «парниковий ефект», що в свою чергу підігріває воду);
  • убезпечити дітей і домашніх тварин від попадання в воду;
  • зменшити кількість використання хімічних препаратів для очищення води.

Найбільш поширеним накриттям для басейнів є конструкція, яка виробляється на основі полівінілхлориду (ПВХ). Такий тент відрізняється своєю довговічністю, щільністю, гнучкістю, стійкістю до температурних змін і хімічних речовин. Завдяки цьому накриття можна без побоювання використовувати протягом усього року.

Додатково до складу такого тенту входять текстильні нитки і полімери, наявність яких дозволяє зміцнити матеріал накриття. Конструкція також забезпечується анкерними кріпленнями, які сприяють збільшенню жорсткості покриття. Тому тент може витримувати вагу навіть дорослої людини, не кажучи вже про дітей і тварин.

Накриття для басейну замовити: Кривий Ріг

Тент з ПВХ легко змотується. Виробники постачають конструкцію в комплекті зі спеціальним барабаном (бухтою) і приводом для змотування. Для того щоб тент стягнути з барабана на басейн потрібно всього лише потягнути за спеціальні лямки. А щоб намотати покриття на барабан – покрутити рукоятку. Для запобігання попадання пилу і бруду при змотуванні тенту, необхідно злегка підняти край вироби. Таким чином, управлятися з накриттям може одна людина.

Накриття для басейну розроблено таким чином, що може надійно захистити басейн в зимовий період. Для цього виробники завбачливе виготовляють тент трохи ширше, ніж сама чаша (на 300 міліметрів). Таким чином, покриття захоплює частину пляжної зони і запобігає провисання тенту в центрі басейну під вагою снігу.

Від потрапляння бруду, сміття і атмосферних опадів в чашу гарантовано захистить накриття для басейну. Кривий Ріг, Львів або Херсон – компанія Aqua Cover виготовить і доставить якісний продукт в будь-яке місто.

Всі накриття виробляються відповідно до міжнародних стандартів якості. Мають розривний опір близько 2500 Н, при товщині нитки 1100 Dtex. Можуть використовуватися при температурі від -30 до +70 градусів Цельсія. Забезпечуються гарантією від виробника. І при всьому цьому мають досить привабливу ціну. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Кривий Ріг) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну