AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Житомир

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Житомир

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Чистка стаціонарного вуличного басейну – неприємна процедура для власника. Крім хімії, яка ліквідує мікроорганізми, доводиться боротися зі сміттям, який постійно приноситься в чашу вітром. Особливо, в нічний час. Але вихід з ситуації, що склалася є. І допоможе в цьому купівля накриття для басейну. Житомир, Одеса або Маріуполь – неважливо в якому регіоні планується використовувати захист. Клімат тут ролі не грає.

Компанія Aqua Cover пропонує купити всесезонне накриття. Особливість в необмеженість використання. Зима або літо, весна або осінь – захисна споруда впорається з поставленим завданням. Для власника басейну це прекрасна можливість заощадити власний час і фінанси на чистку чаші і води в ній. Порадує покупця і ціна. У порівнянні з аналогами, що мають подібні захисні властивості, вартість досить низька.

Накриття для басейну купити: Житомир – найкраща ціна

Матеріалом для тенту був обраний ПВХ (полівінілхлорид). Накриття з полімеру має ряд цікавих фізико-хімічних характеристик. Матеріал стійкий до хімічних реагентів, не вигоряє на сонці і чудово витримує різкі перепади температур. Тент доповнений синтетичною ниткою, яка додає стійкості до зношування полівінілхлориду.

Все накриття бренд виготовляє з припуском за розмірами. Тенти ширше на 300 міліметрів габаритів чаші по всьому периметру. Таке рішення додає функціональності. Захоплюючи частину пляжної зони, тент блокує потрапляння в воду пилу, піску або сміття при сильних бічних вітрах.

Конструкція всесезонного накриття посилена ребрами жорсткості. Металеві прути, впираючись зверху в борта чаші, додають міцності тенту. Вітром накриття не здує. А тент витримає на поверхні діточок, домашніх тварин і дорослої людини. Тобто, випадкове падіння в басейн, особливо в темний час доби, виключено повністю.

Полівінілхлорид має низьку теплопровідність. Вода в басейні, нагріта за день, не охолоне за ніч, якщо власник накриватиме чашу ввечері. А це вже реальна економія електрики, яка потрібна для роботи нагрівача. І, якщо говорити про дбайливості, ПВХ не пропускає вологу. Навіть в саму суху і жарку ніч, з чаші не випарується жодного літра води. Знову ж, вигода для власника, який поповнює басейн з водопроводу з встановленим лічильником води.

Тент для басейну замовити: Житомир

Дизайн – здоровий інтерес покупця, який бажає купити накриття для басейну. Житомир з лісовими насадженнями, або Маріуполь зі степами. У кожному регіоні України ландшафт відрізняється. Компанія Aqua Cover знайшла рішення. Виробник пропонує конструкції в зеленому і синьому забарвленні. Накриття на басейн ідеально впишеться в зону відпочинку і не буде виділятися на лоні природи.

Продукція бренду поставляється в комплекті з пристроєм для змотування. Тент, барабан, анкерні кріплення. З монтажем не виникне проблем. Є безліч інструкцій у паперовому варіанті, підкріплені фото та відеоматеріалами. З установкою, як і з експлуатацією накриття, впорається всього одна людина. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Житомир) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну