AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Чернігів

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Чернігів

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Що може бути краще відпочинку у власного басейну? Прекрасна сонячна погода, тепла і кристально-чиста вода, друзі, сім’я – не відпочинок, а мрія. Ігри на воді, плавання, прийом сонячних процедур. Ніякі закордонні курорти не доставлять таких позитивних емоцій. Бентежить власників тільки обслуговування басейну. Щоденне прибирання сміття – особливо зранку, після нічної негоди. Та використання хімічних реагентів, що вирівнюють pH води і ліквідують рослинність на стінах чаші. Але є рішення, здатне усунути перераховані недоліки. Купити накриття для басейну. Чернігів, Одеса або Закарпатті – неважливо, в яких кліматичних умовах використовується басейн. Продукт універсальний і підходить всім.

Компанія Aqua Cover пропонує багатофункціональне рішення, яке припаде до смаку всім покупцям. І ціна влаштує, і розміри, і простота в експлуатації. Особливість продукції українського бренду в конструкції і матеріалі. Для виготовлення накриття використовується ПВХ. Полівінілхлорид володіє цікавими фізико-хімічними властивостями, які розширюють можливості вироби.

Накриття для басейну купити: Чернігів – найкраща ціна

Захист від сміття і пилу, апріорі закладена в завдання накриття. Але тут, виробник зробив крок в сторону ефективності. Всі тенти виготовляють, за розмірами, трохи більше чаші. На 300 міліметрів по всьому периметру. Зроблено це для того, щоб захопити частину зони відпочинку. А щоб накриття не здувало сильним боковим вітром, конструкція доповнена металевими ребрами жорсткості. Для надійної фіксації тенту є спеціальні лямки, які кріпляться до анкерних болтів, вбитих в пляжну зону. Результат – повний захист і безпека для оточуючих.

  1. Термоізоляція. У полімерного матеріалу низька теплопровідність. За день, нагріта вода в басейні, не охолоне вночі при падінні температури повітря або тиску. А це – економія фінансів на витрати електроенергії для власника.
  2. Ніякого випаровування. Полівінілхлорид не пропускає вологу. Гаряча вода в накритому басейні залишиться в повному обсязі. Знову ж таки, економія для власника на водопостачанні. До того ж, забруднена дощова вода, після випадання опадів, не потрапить в чашу, а піде по водостоках пляжної зони.
  3. Безпека для домочадців. Жорстка конструкція накриття витримає на поверхні домашніх тварин, діточок і, навіть дорослих людей. Не кажучи вже про снігові замети в зимову пору та інше сміття, яке приносе до басейну сильним вітром.

Накриття для басейну замовити: Чернігів

Вся продукція поставляється в комплекті з механічним пристосуванням для змотування. Барабан (бухта), рукоять, анкерні елементи кріплення і накриття для басейну. Чернігів, Київ або Львів – неважливо з якого регіону покупець. Для всіх споживачів однакові умови поставки товару. Вибирається тільки розмір тенту і колір. До речі, щоб накриття краще вписалося в ландшафт зони відпочинку, покупцеві пропонують 2 варіанти розмальовки тенту: синій і зелений.

Збірка конструкції не забирає багато часу. Щоб спростити завдання користувачеві, продавець рекомендує скористатися докладними інструкціями. Паперовий варіант, фото або відео – кожен покупець знаходить рішення за власним бажанням. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Чернігів) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну