AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Черкаси

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Черкаси

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Теплий сонячний день, басейн з кришталево-чистою водою, гарний настрій – що може бути краще для відпочинку з сім’єю або друзями. Плавання, ігри на воді, зручні диванчики під навісом, освіжні напої. Ніякий курорт не зрівняється з відпочинком у власного басейну. Загальну картину псує тільки сміття з пилом, які приносить вітром протягом доби. Але і цю проблему можна усунути. Допоможе купівля накриття для басейну. Черкаси, Львів чи Одеса – неважливо який в регіоні клімат. Конструкція пристосована під вирішення завдань по всій території України.

Накриття для басейну купити: Черкаси – найкраща ціна

Компанія Aqua Cover пропонує унікальний продукт. Накриття з механічним приводом для швидкого монтажу або зняття тенту. Особливість в універсальності. Літо, весна, зима, осінь – обмежень по сезонності використання не існує. Накриття підходить для щоденного застосування. А сам процес накриття або згортання тенту забирає пару хвилин вільного часу.

  1. Захист від сміття. Пил, пісок, фантики, листя, дрібні комахи – натягнутий над чашею тент блокує доступ в воді будь-яким забрудненням. І навіть при сильних бічних вітрах забруднити басейн не реально. Тент виготовляється на 300 міліметрів ширше чаші, по всьому периметру. Захоплюючи пляжну зону, накриття захищає басейн від сміття.
  2. Термоізоляція. Виробник Aqua Cover використовує тент, виготовлений з ПВХ. Має низьку теплопровідність. А це – гарантія того, що нагріта за день вода не охолоне за ніч під накриттям. Для власника, таке рішення допомагає заощадити на електриці. Адже щоденний підігрів води вимагає відповідних витрат.
  3. Економія води. Полівінілхлорид не пропускає через себе вологу. У суху спекотну погоду, вода в басейні випаровується швидко. І доводиться постійно доливати воду з крана. З накриттям проблема зникне. До того ж, тент утримує брудну дощову воду на зовнішній поверхні.
  4. Безпека. Дітлахи та домашні тварини люблять гратися біля басейну. І часто, це баловство закінчується падінням в воду. Компанія Aqua Cover доповнює тент металевими ребрами жорсткості, які при розмотування тенту впираються в верхні борту чаші. Така конструкція легко витримає на поверхні домашніх вихованців, дітей та, навіть дорослої людини.

Накриття для басейну замовити: Черкаси

Комплектація, ціна і зручність монтажу – ось, що турбує покупця, який бажає купити накриття для басейну. Черкаси, Маріуполь, Закарпатті – для всіх регіонів України умови однакові. Накриття необхідного розміру, барабан, елементи кріплення – повна комплектація. Вартість залишається незмінною. З монтажем впорається навіть одна людина. Є докладні інструкції, як встановити накриття (фото, відео, документація). Все просто і доступно.

А щоб тент легко вписався в ландшафт зони відпочинку, компанія Aqua Cover пропонує 2 колірних рішення: синій і зелений тент. Під кожен розмір стаціонарної чаші, знайдеться товар з відповідними характеристиками. Аж до басейнів довжиною 25 метрів. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Черкаси) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну