AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Одеса

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Одеса

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Власний стаціонарний басейн – це круто! Особливо, коли він великий і глибокий. Плавання, ігри на воді та відпочинок на матраці не порівняти з курортами в країнах з теплим кліматом. Єдиний недолік, з яким доводиться стикатися власникові – це забруднення басейну. Щодня чистити воду спеціальними засобами і використовувати хімію – не варіант. Але вихід є. Проблему вирішить купівля накриття для басейну. Одеса, Київ, Львів – в будь-якому регіоні України знайдуться компанії, які встановлюють подібний захист.

Переваг накриттія не злічити. Крім захисту води від сміття і пилу, покриття надають додатковий функціонал, який напевно стане в нагоді власникові басейну:

  • Збереження температури води в чаші. Дуже корисно, коли є значний перепад температур протягом однієї доби.
  • Зниження випаровування води. В середньому, ефективність близько 90%. Але і цього достатньо, щоб економити воду.
  • Захист дітей та домашніх вихованців від падіння в басейн. Дуже корисний функціонал, коли немає огорожі навколо чаші з водою.

Накриття для басейну купити: Одеса – найкраща ціна

Компанія Aqua Cover пропонує купити всесезонні накриття з ПВХ під будь-який розмір стаціонарного басейну. Особливість продукції в необмеженій функціональності. Пропоноване накриття – це комплексне рішення для власників басейну. У комплекті до тенту з полівінілхлориду докладено пристосування для змотування. А саме накриття посилено ребрами жорсткості.

Накриття Aqua Cover легко змотувати або накривати над басейном. Для обслуговування, знадобиться всього одна людина. ПВХ тканина виготовляється на 300 міліметрів ширше чаші по всьому периметру. Що гарантує захист від сміття і пилу. Плюс, ребра жорсткості фіксуються на крайках чаші, а не плавають у воді. А це додає жорсткості всієї конструкції. Накриття легко витримає на поверхні будь-які замети снігу і дорослих людей.

ПВХ досить зручний матеріал для подібних заходів. Полівінілхлорид стійкий до солей і кислот. А значить, при попаданні на тент води з басейну (яка оброблена хімічними реактивами), накриття не зіпсується. Тканина не вигорає на сонці і відмінно перенесе перепади температур (від -30 до +70 градусів за Цельсієм).

Накриття для басейну замовити: Одеса

Міцність, довговічність, функціональність, відмінна комплектація – перелік переваг, яким похвалиться це накриття для басейну. Одеса або Київ, Маріуполь або Львів – неважливо, в якому регіоні знаходиться покупець. Компанія Aqua Cover працює по всій території України. А значить, продукція бренду доступна кожному.

Монтаж всесезонного накриття не забирає багато часу. У продавця є докладна інструкція по установці і використанню. Навіть віднято навчальний відеоматеріал. Монтується барабан. За спеціальні лямки, накриття просто стягується по всій довжині чаші. На кінцях лямок є кільця, які, для посилення жорсткості накриття, фіксуються на анкерних болтах. Для стягування тенту на барабан, передбачена ручка що обертається. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Одеса) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну