AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Кременчук

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Кременчук

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Басейн часто асоціюється з веселощами, радістю, святом і відпочинком. Практично немає такої людини, якій би не подобалося плавати і розслаблятися в приємній теплій воді. Напевно, саме тому все частіше на присадибних ділянках можна зустріти басейни. Для дітей такий комплекс взагалі вважається центром розваг, в ньому можна купатися, тренуватися і просто грати. Однак поряд з величезною кількістю плюсів басейнів, є і один мінус – швидке забруднення води. Вітер, дощ, сміття, пил і просто листя перетворюють місце для купання просто в болото. Вихід з такої ситуації є – купити накриття для басейну. Кременчук, Львів чи Одеса – прив’язки до клімату України немає ніякої.

Накриття виготовляється з міцного і довговічного матеріалу – полівінілхлориду. Така конструкція дозволяє надійно захистити ваш басейн від забруднення протягом цілого року. Ще одна перевага використання тенту – економія коштів. Адже для того щоб очистити воду в чаші від забруднення необхідно використовувати різні хімічні препарати. Причому, щоб досягти необхідної чистоти таких коштів потрібно буде використовувати дуже багато. А маючи накриття, вам не знадобиться така кількість хімії.

Накриття для басейну купити: Кременчук – найкраща ціна

  • Чистота басейну. Тент дозволить на 100 відсотків захистити воду в чаші від різного роду забруднень і опадів.
  • Захист. Виробник передбачив для власників басейнів надійний захист від ненавмисного попадання в воду дітей і тварин. Здійснюється це за рахунок додавання спеціальних стрижнів, які вставляються в матеріал тенту. Це сприяє посиленню міцності конструкції, яка в підсумку може витримати навіть вагу дорослої людини.
  • Підтримка температури. Завдяки спеціальним властивостям матеріалу тенту, вода в басейні може швидше нагріватися і довше зберігає свою температуру. Таким чином купатися в чаші можна набагато довше.
  • Скорочення обсягу випаровування. Матеріал тенту відмінно утримує вологу всередині басейну, чим значно зменшує випаровування і допомагає власникам заощадити на доливанні води в чашу.
  • Надійна консервація на зимовий сезон. Виробник передбачає виготовлення накриття для басейну ширше розміру самої чаші на 300 міліметрів з усіх боків. Це дозволяє, по-перше, захистити чашу від бічних вітрів, які можуть нанести в конструкцію сміття. А по-друге, запобігає провисання тенту під вагою снігу.

Накриття для басейну замовити: Кременчук

Тент для басейну виготовляється відповідно до європейських норм якості. Має сертифікати відповідності та гарантію якості. У комплектацію входять: тент, барабан з ручкою і необхідні елементи кріплення. Встановлюється і збирається таке накриття дуже швидко. А впорається з цим завданням цілком під силу одній людині. І навіть зовнішній вигляд сподобається покупцеві, який придивляється до накриття для басейну. Кременчук, сонячна Одеса або Рівне – тенти зелених і синіх відтінків легко впишуться в будь-який ландшафт.

Продукція Aqua Cover має високу міцність, надійністю і довговічністю. Матеріал тенту стійкий до перепадів температур, хімічних речовин, сонячного впливу. Він не вигоряє, не пересихає, не тріскається і має відмінний дизайн. При цьому вартість такого тенту вельми приваблива. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Кременчук) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну