AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Полтава

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Полтава

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Басейн з кришталево чистою водою – мрія всіх відпочиваючих. Тепла погода, сім’я, друзі, ігри на воді і вільне плавання. В таких умовах сезон купання пролітає непомітно. Але, щоб домогтися чистоти в басейні, доводиться витрачати час на обслуговування. Це часта чистка від сміття, використання хімічних реагентів, підлив води, нагрівання. Тимчасові витрати можна легко скоротити. Вирішити проблему допоможе купівля накриття для басейну. Полтава, Київ чи Одеса – неважливо в яких кліматичних умовах використовується басейн. Всесезонне накриття ідеально підходить для будь-якого регіону України.

Продукцію компанії Aqua Cover можна сміливо назвати універсальним рішенням. Літо, зима, осінь, весна – в будь-який сезон басейн готовий до експлуатації. Виробник пропонує за дуже привабливою ціною багатофункціональний продукт, який допоможе заощадити час і фінанси власнику басейну. Головне, вибрати правильно розмір тенту і змонтувати.

Накриття для басейну купити: Полтава – найкраща ціна

Вся продукція виготовляється з ПВХ (полівінілхлориду). Полімерний матеріал обраний неспроста. Фізико-хімічні властивості тенту наділяють накриття додатковим функціоналом, який неодмінно сподобається користувачам.

  1. Теплоізоляція. ПВХ має низьку провідність тепла. При різких перепадах температури повітря, протягом однієї доби, це властивість допомагає утримувати тепло всередині чаші. Ефективність становить не менше 90%. А це економія електрики на підігрів води. Купатися в басейні комфортне навіть по закінченню літнього сезону, при наявності нагрівального обладнання.
  2. Відсутність випаровування. Полівінілхлориду властиво не пропускати вологу. Навіть в найбільш посушливих регіонах країни, витрата води через випаровування буде незначна. А це – економія води для власника басейну. ПВХ тканина відмінно утримує рідину і на зовнішній поверхні. Опади, під час дощу, не зіпсують кристально-чисту воду в чаші.
  3. Захист домочадців. Натягнутий поверх басейну тент перешкоджає падіння в воду дітлахам і домашнім тваринам. Компанія Aqua Cover виготовляє накриття трохи ширше (на 300 мм по всьому периметру) тент, щоб захопити і пляжну зону. Накриття посилено металевими ребрами жорсткості, які дозволяють прогулюватися по накритого басейну і дорослим людям.
  4. Механізм змотування. Вся продукція супроводжується механічним пристроєм для зберігання і швидкого збору тенту з поверхні басейну. Конструкція проста в експлуатації – з настиланням накриття або відкриттям чаші, впорається навіть дитина. Для накриття, потрібно потягнути за спеціальні лямки, які в кінцевому положенні фіксуються на анкерних болтах. Щоб змотати накриття, потрібно зняти фіксатори і обертати рукоять барабана до упору.

Накриття для басейну замовити: Полтава

При доставці продукції бренду немає ніяких обмежень. Потрібно тільки вибрати і купити накриття для басейну. Полтава, Львів, Закарпаття – товар, з залученням українських перевізників, буде доставлений в будь-який регіон України.

А щоб у власника не було складнощів з монтажем, виробник пропонує докладні інструкції по установці конструкції біля басейну (фото, відео матеріал). Розібратися легко. На додаток, ПВХ накриття пропонується в двох кольорах: синьому і зеленому. Таке рішення допоможе тенту вписатися в будь-який ландшафт території, де встановлено стаціонарний вуличний басейн. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Полтава) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну