AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Харків

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Харків

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Відпочинок біля води, ігри, тренування або звичайне плавання – власний басейн універсальне рішення для дорослих і дітей. Якби вода ще не псувалась від попадання пилу та сміття, ціни такому центру розваг не було. Але вихід є. Купити накриття для басейну. Харків чи інший регіон України – не важливо. У будь-якому місті знайдуться бренди, які надають відмінні рішення щодо захисту басейну від сміття.

Компанія Aqua Cover пропонує всесезонні накриття, виготовлені на основі полівінілхлориду. Продукція виготовляється в Іспанії і відповідає всім нормам якості ЄС. Накриття є ПВХ матеріал, поєднаний з текстильними нитками, що підвищують міцність накриття.

Накриття для басейну купити: Харків – найкраща ціна

Продукція підходить для будь-яких видів басейну. В асортименті продавця є готові рішення за формою і габаритами. Особливості накриття Aqua Cover, в порівнянні з іншими продавцями, в функціональності і універсальності:

  1. Всі накриття змотуються. Поставляються в комплекті з барабаном (бухтою), призначеної для швидкого збору, або монтажу ПВХ тенту.
  2. Немає обмежень по сезонності експлуатації. Зима, літо, осінь, весна – накриття для басейну пристосоване під будь-які погодні умови. Полівінілхлорид не вигоряє на сонці, стійкий до підвищеної вологості, заморозків і різких перепадів температур. Використовувана для чищення басейну хімія не руйнує структуру накриття.
  3. Простота у використанні. Для обслуговування басейну знадобиться всього одна людина. Яка стягне, за спеціальну лямку, тент з барабану. Або накрутить накриття на бухту, за допомогою спеціальної рукоятки. При згортанні, рекомендується край тенту звернути на 90 градусів до бухти, щоб сміття і пил, які знаходиться зверху накриття, не зсипалися в воду.
  4. Посилена конструкція. У ПВХ тканину вставлені спеціальні стрижні, які додають жорсткості конструкції. Завдяки чому, по поверхні накритого басейну може вільно пересуватися навіть доросла людина.
  5. Накриття Aqua Cover виготовляють трохи ширше (на 300 міліметрів) по всьому периметру басейну. В результаті, тент захоплює і частину пляжної зони. Таке рішення позначається на поліпшенні жорсткості і захисту води від сміття і пилу.

Накриття для басейну замовити: Харків

Міцність і довговічність – критерії, якими похвалиться подібне накриття для басейну. Харків, Київ чи Львів – компанія Aqua Cover поставляє продукцію в будь-який куточок України. Покупцеві залишається тільки вибрати необхідний товар за розмірами і технічними характеристиками. Менеджер компанії зв’яжеться з майбутнім власником і уточнить умови оплати з доставкою.

Вся продукція супроводжується сертифікатами якості та офіційною гарантією виробника. Характеристики накриття Aqua Cover відповідають інформації в технічній документації. Опір на розрив – 2500 Н, адгезія 90 N / 5 см, товщина нитки 1100 Dtex. У комплекті, крім самого накриття, присутній барабан для згортання тенту і елементи кріплення. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Харків) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну