AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Генічеськ

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Генічеськ

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Чистка стаціонарного басейну викликає масу незручностей. Хімічні препарати, виловлювання сміття сачком і навіть, повне осушення чаші. Але всього цього можна уникнути, якщо купити накриття для басейну. Генічеськ з вологим кліматом або Київ – неважливо в яких умовах планується використовувати захисної споруди. Накриття підходить для експлуатації в будь-якому регіоні України.

Бренд Aqua Cover пропонує універсальний продукт за дуже привабливою ціною. Всесезонне накриття з пристроєм для швидкого змотування. Конструкція підходить для щоденного використання, в будь-який час року. А барабан, з механічним приводом, допомагає в лічені секунди встановити тент над чашею, і також швидко його прибрати.

Накриття для басейну купити: Генічеськ – найкраща ціна

Матеріал основи – ПВХ (полівінілхлорид). Полімерна тканина не вигорає на сонці, стійка до хімічних реагентів і різких перепадів температур. Тент, виробник робить ширше чаші на 300 міліметрів, з усіх боків. А в основу накриття додані металеві ребра жорсткості. У підсумку, тент розташовується не на поверхні води, а ставиться вище – на борту басейну, з частковим захопленням пляжної зони.

Для власника, це повноцінний захист води від сміття, навіть при сильних вітрах. Пісок, пил і комахи не проникнуть в воду. А відповідно, не зіпсують. Посилення ребрами жорсткості конструкції позитивно позначається на безпеці домочадців. Тент витримує на поверхні дітей, тварин і, навіть дорослу людину. Падіння в воду виключено. На додаток, перед експлуатацією басейну, власнику не важко очистити поверхню від сміття, нанесеного вітром. Жорсткості накриття вистачить, щоб утримати на поверхні величезні кучугури снігу, в зимову пору.

Тент для басейну замовити: Генічеськ

Полімерне накриття має низьку теплопровідність. А це економія для власника на електриці. Не потрібно підігрівати вранці воду в басейні – тент збереже тепло за ніч. Полівінілхлорид не пропускає вологу. Випаровування виключено. Проблема актуальна для великих плавальних басейнів в регіонах з сухим кліматом, де вода випаровується за ніч десятками літрів. Знову ж, фінансова вигода.

Всім покупцям хочеться, щоб накриття легко вписалася в природний ландшафт зони відпочинку. Дизайн – ось, що цікавить майбутнього власника, що вибирає накриття для басейну. Генічеськ, Київ або Львів – під кожен регіон є готове рішення. Продукція Aqua Cover представлена ​​в різних колірних забарвленнях. Можна підібрати тент під листя зелених насаджень, або під колір морської хвилі. Ціна на вибір покупця не впливає.

Установка накриття не забирає багато часу. Первинний монтаж конструкції не вимагає присутність фахівця. Виробник супроводжує всесезонне накриття відмінною інструкцією. Покрокові дії для збірки доповнені схемами, фотографіями та детальним відеоматеріалом. Це стосується і процесу установки зі змотуванням. Простий механізм вимагає зусиль всього одного користувача. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Генічеськ) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну