AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Івано-Франківськ

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Івано-Франківськ

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Кришталево-чиста вода, великий стаціонарний басейн, приємна компанія – такому відпочинку залишається лише позаздрити. І ніякі курорти світу не замінять сімейного відпочинку в домашніх умовах. Засмутити може тільки часте забруднення води в чаші. Пил, листя, пісок, комахи – вітром заносить в басейн всяке сміття. Від якого припадає позбуватися за допомогою хімії або спеціальних механічних пристроїв. Але і ця проблема вирішувана – треба купити накриття для басейну. Івано-Франківськ, з вологим кліматом, або сонячний Херсон – ніяких обмежень в експлуатації.

Всесезонне накриття Aqua Cover підходить для будь-якого регіону України. І що примітне, ціна, яка влаштує всіх власників басейнів. А щоб спростити завдання по використанню, виробник пропонує продукцію з приладом для змотування. Тент, барабан і елементи кріплення – відмінний багатофункціональний комплект.

Накриття для басейну купити: Івано-Франківськ – найкраща ціна

Основа продукції бренду – полівінілхлорид. ПВХ плівка доповнена синтетичною тканиною, що збільшує міцність тенту і лакованим шаром. Накриття не вигоряє на сонці, не переломлюється і чудово переносе різкі перепади температур. Тенту не страшні морози, висока вологість або посуха. У накриття вбудовані металеві ребра жорсткості. А сам тент виготовляється трохи більше розмірів чаші. Буквально 300 міліметрів полімерної тканини з кожного боку, забезпечує безпеку басейну і частини пляжної зони.

Всесезонне накриття – це не просто захисна конструкція. Це цілий комплекс для економії коштів для дбайливого власника басейну. Полівінілхлорид має низьку теплопровідність. Нагріта за день вода в чаші збереже температуру за ніч під таким унікальним навісом. Чим не економія електрики, яку користувачі витрачають на нагрівання басейну вранці. ПВХ не пропускає вологу в обох напрямках. З одного боку, випаровування води прагне до нуля. З іншого боку, брудна дощова вода, при випаданні опадів, піде в ґрунт, минаючи басейн.

Дітлахи, домашні вихованці і дорослі люди можуть сміливо пересуватися по поверхні накриття. Жорсткості досить навіть для метрових заметів, які утворюються снігом в зимову пору. Безпека в експлуатації басейну на високому рівні. Це явна перевага перед аналогічними рішеннями інших виробників.

Накриття для басейну замовити: Івано-Франківськ

Функціональність – це здорово. Але покупець замислюється і про зовнішній вигляд продукції. Питання по дизайну завжди виникають у споживача, який бажає купити накриття для басейну. Івано-Франківськ, Одеса або Київ – під кожну кліматичну зону хочеться мати відповідний продукт. У компанії Aqua Cover передбачили подібні побажання. Накриття представлені в двох популярних забарвленнях: синьому і зеленому.

Не засмутить власника басейну і монтаж придбаного накриття в повній комплектації. Виробник надає повну інструкцію з встановлення і експлуатації конструкції. Є документація, відео та фотоматеріали. Все доступно описується і демонструється на прикладах. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Івано-Франківськ) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну