AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Вінниця

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Вінниця

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Обслуговування власного басейну вимагає значних фінансових витрат і витрат часу. Хімічні реагенти, щоденний вилов сміття, чистка стін від рослинності та інших мікроорганізмів. Справа в тому, що вуличний стаціонарний басейн – відкрита конструкція. Яка, як магніт, притягує до себе все сміття протягом доби. Усунути подібну проблему допоможе купівля накриття для басейну. Вінниця, Київ чи Одеса – неважливо в якій кліматичній зоні буде використовуватися захист. Продукція Aqua Cover підходить для будь-якого регіону України.

Функціональність і прийнятна ціна – основні переваги накриття з ПВХ (полівінілхлориду). За зручностей в експлуатації, у всесезонного тенту немає конкурентів. Літо, осінь, зима, весна – накриття працює в будь-який сезон і виконує поставлені завдання.

Накриття для басейну купити: Вінниця – найкраща ціна

Особливість продукту Aqua Cover в комплектації. Накриття поставляється з механічним пристроєм. Звичайний барабан, що виготовляється по ширині чаші, обладнаний приводом з рукояткою. Пристосування дозволяє в лічені хвилини накрити басейн, або зібрати тент змотуванням на барабан. На краю тенту є лямки, які допомагають змотувати накриття і виконують функцію фіксаторів при накритті чаші.

Посилена конструкція ребрами жорсткості, які, впираючись зверху в бортики басейну, додають міцності тенту. Таке рішення впливає на безпеку в експлуатації накриття. Дітлахи, домашні тварини і, навіть дорослі люди, ніколи не впадуть у воду.

Щоб гарантовано захистити басейн від сміття, тент накриття виготовляють ширше на 300 міліметрів по всьому периметру. Притискаючись до пляжної зони, накриття не допустить проникнення пилу, піску або комах в воду, навіть при сильних бічних вітрах.

Накриття для басейну замовити: Вінниця

Матеріал ПВХ цікавий покупцеві своїми фізико-хімічними властивостями. Полімерна тканина має низький коефіцієнт теплопровідності. При різких перепадах температури повітря, в накритому басейні завжди буде тепла вода. Полівінілхлорид не пропускає вологу. Випаровування води в суху літню погоду зводиться до нуля. Сумарно, накриття – це відмінне рішення для власника басейну заощадити фінансові витрати на електриці (підігрів) і воді (випаровування).

До того ж, тент і ПВХ стійкий до хімічних реагентів, які використовуються для чищення басейнів. Кислоти, луги та інші компоненти не порушать структуру полімерної тканини. І навіть ультрафіолет, що випромінюється сонцем в літню пору, не зашкодить всесезонне накриття для басейну. Вінниця, Львів або Херсон – тент ніколи не вигорить і не зіпсується від сильних морозів або через вологий клімат.

Встановити накриття власними силами не складе труднощів навіть одній людині. Компанія Aqua Cover супроводжує власну продукцію докладними інструкціями (документація, фото або відео). На збір всесезонного накриття для басейну і запуск в експлуатацію, буде потрібно мінімум особистого часу. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Вінниця) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну