AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Бердянськ

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Бердянськ

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Чистоти води в стаціонарному басейні можна досягти двома способами. Часто використовувати хімічні препарати або поставити накриття. Захисна споруда не гарантує 100% збереження чистоти, але зводить до мінімуму використання хімії. А це вже плюс для власника. Адже економія фінансів і особистого часу помітна відразу. Зупиняє покупця тільки незручність експлуатації захисних конструкцій. Але і ця проблема вирішувана. Компанія Aqua Cover пропонує купити накриття для басейну. Бердянськ, Київ або інший регіон України – для всіх покупців єдине багатофункціональне рішення.

Особливість накриття в механізмі змотування. Тент, барабан, механічний привід. Конструкція підходить для щоденного і всесезонного використання. Основою накриття служить матеріал ПВХ (полівінілхлорид). Полімерна тканина має ряд цікавих фізико-хімічних властивостей, які власнику басейну неодмінно стануть в нагоді.

Накриття для басейну купити: Бердянськ – найкраща ціна

Тент виготовляється ширше чаші на 300 міліметрів, з кожного боку. Накриття настилається не на воду в басейні, а на борти. А щоб тент не здувало вітром, конструкція доповнена металевими ребрами жорсткості, які впираються в пляжну зону. Пісок, пил, листя та інше сміття, ніколи не потраплять в воду, навіть при сильних вітрах. Сам матеріал стійкий до ультрафіолету і різких перепадів температури повітря. Хімічні препарати, що використовуються для очищення води, теж не пошкодять накриття.

Жорстка конструкція забезпечує безпеку домочадцям, люблячим гратися біля басейну. Накриття, на своїй поверхні, витримає тварин, діточок і дорослу людину. Це зручно, наприклад, для очищення тенту зверху, після негоди. Сміття, при змотуванні накриття, не впаде в воду.

Полівінілхлорид має низьку теплопровідність. Рішення цікаво в регіонах України, де спостерігаються різкі перепади температур за одну добу. Нагріта вода в чаші не встигне охолодитися за ніч, якщо встановлено накриття. ПВХ не пропускає вологу. Актуально для великих плавальних басейнів, де вода за добу випаровується десятками літрів. З іншого боку, при випаданні опадів, в чашу не просочиться брудна дощова вода.

Тент для басейну замовити: Бердянськ

Дизайн – один з критеріїв вибору у покупців, які обирають накриття для басейну. Бердянськ з морським пейзажом або Закарпаття з лісовими угіддями. Споживачеві важливо, щоб конструкція ідеально вписалася в ландшафт. Бренд Aqua Cover має готові рішення, в різних колірних варіаціях. Вибір розмальовки на ціну товару не впливає.

Багатьох покупців цікавить монтаж придбаного в зборі всесезонного накриття. Спеціалістів з боку продавця не потрібно. З установкою впорається одна людина. Продукція супроводжується детальною інструкцією зі схемами, фотографіями та відеоматеріалом. Є алгоритм дій по монтажу, установці фіксаторів, процесу накриття басейну і змотування тенту. Все описано дуже зрозуміло питань з боку покупців не буде. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Бердянськ) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну