AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Луцьк

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Луцьк

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Відпочинок у власного басейну завжди викликає позитивні емоції. З родиною, з друзями або в гордій самоті. Завжди знайдуться розваги. Плавання, ігри на воді або просто релаксація. Зіпсувати загальну картину може тільки помутніння води і плаваюче сміття. Але і тут знайдеться вихід – хімічні реактиви швидко усунуть проблему. Але є варіант, здатний запобігти подібному забруднення. Купити накриття для басейну. Луцьк, Київ чи Одеса – територіальної прив’язки до регіонів України немає. Захист підходить для будь-яких кліматичних умов.

Компанія Aqua Cover пропонує цікаве рішення – універсальне всесезонне накриття. Конструкція поставляється разом з пристроєм для змотування і елементами кріплення. Тент виготовляється з ПВХ. Збільшення жорсткості накриття досягнуто установкою в полімерний матеріал металевих прутів. Саме накриття виготовляється трохи ширше габаритів басейну. Буквально за 300 міліметрів з кожного боку дозволяє захопити і чашу, і частину пляжної зони.

Накриття для басейну купити: Луцьк – найкраща ціна

В першу чергу, така конструкція забезпечує повний захист води в басейні від сміття. Листя, пісок, комахи і пил гарантовано не проникнуть в чашу. Навіть при сильному штормі. Металеві прути притискають щільно тент до бортів басейну.

Безпека домашніх тварин і діточок для власника теж не на останньому місці. Жорстка конструкція витримає на поверхні і дорослої людини. А в зимову пору, тент утримає величезні кучугури снігу. Це здорово полегшує процес самого накриття. Власнику можна сміливо переміщатися по поверхні тенту, змітаючи мітлею все сміття, нанесене вітром.

Матеріал ПВХ обраний не випадково. Полімерна основа має низьку теплопровідність і не пропускає вологу. Для власника – це зручність та економія. Вода, нагріта за день в басейні, ніколи не випарується і не охолоне, якщо чаша буде накриватися на ніч. З огляду на ціну на хімічні реактиви, які будуть рідше використовуватися, вигоду користувач помітить відразу.

Накриття для басейну замовити: Луцьк

З дизайном продукції теж повний порядок. Адже не секрет, що покупця цікавить і зовнішній вигляд товару, навіть якщо це накриття для басейну. Луцьк з зеленим природним ландшафтом, або сонячна Одеса в морських тонах – у бренду Aqua Cover є готові рішення за кольором тенту. Конструкція в зборі виглядає привабливо і впишеться в дизайн заміського котеджу, бази відпочинку або дачної ділянки.

Монтаж і функціонал не потурбує покупця. Є повні інструкції (документація, відео, фото) по першій установці накриття і подальшого використання. З монтажем впорається одна людина. Головне виконати всі пункти інструкції. Для змотування тенту з барабана є спеціальні лямки, які в кінцевій точці кріпляться за анкерні болти, створюючи натяг всієї конструкції. Змотування виконується обертанням рукоятки, встановленої на барабані. Щоб сміття, що зібралося на поверхні тенту, при змотуванні, не потрапив у воду, лямки рекомендується підняти, за 1 метр до барабана. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Луцьк) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну