AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Біла Церква

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Біла Церква

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Гарна сонячна погода, басейн з теплою і кристально-чистою водою – кращого відпочинку не придумаєш. Сім’я, друзі, веселощі. Ніщо не зіпсує свято душі. І навіть забруднення води не злякає власника. Адже є хімічні реактиви для чищення від сміття і мікроорганізмів. Компанія Aqua Cover пропонує, на випередження, вирішити проблему із засміченням води. Треба просте купити накриття для басейну. Біла Церква, Закарпаття чи степ запорізького краю – ніякої прив’язки до кліматичних умов.

Захисна конструкція підходить для щоденного використання для всіх регіонів України. Накриття виготовляється з полівінілхлориду. ПВХ має ряд особливостей, які будуть корисні власнику басейну. І що головне – доступна ціна.

Накриття для басейну купити: Біла Церква – найкраща ціна

Продукція бренду супроводжується комплектом для збірки тенту. Звичайний барабан з ручкою спрощує завдання з накриття і відкриття басейну. Тент виготовляється ширше чаші на 300 міліметрів, з кожного боку. А для поліпшення жорсткості конструкції є металеві ребра. У підсумку, користувач отримує міцне накриття, яке не плаває на поверхні води, а розташовується по бортах басейну. З захопленням частини пляжної зони.

Навіть при сильному штормі та вітрах, сміття і пил ніколи не потраплять в чашу і не забрудять воду. А сама конструкція надає захист домочадцям. По поверхні накриття можна сміливо переміщатися дорослій людині. Не кажучи про домашніх тварин або діточок. Використання тенту в зимовий період запобігає потраплянню снігу в басейн. Жорсткості досить, щоб витримати кучугури снігу і шматки льоду.

Низька теплопровідність – унікальна властивість ПВХ. Полімерний тент вміє утримувати тепло нагрітої за день води в басейні. Накривши на ніч чашу, завжди можна скупатися в теплій водичці, на світанку. Любителі купатися не по сезону виявлять значну економію електрики в роботі нагрівального обладнання для басейну.

Накриття для басейну замовити: Біла Церква

Випаровування води в чаші – головний біль всіх власників, чиї угіддя знаходяться в степових регіонах України. ПВХ не пропускає вологу. Тому випаровування виключено. Це теж допомагає в економії фінансів, особливо, коли в наявності великий плавальний басейн.

Елегантний зовнішній вигляд зачіпає інтереси покупців, які обирають хороше накриття для басейну. Біла Церква з лісовими масивами, або чорноморська Одеса. Підібрати готове рішення не проблематично. Є тенти в зелених і синіх відтінках. Так що з дизайном проблем не виникне. Накриття легко впишеться в ландшафт заміського котеджу або дачної ділянки.

Монтаж продукції Aqua Cover не вимагає виклику фахівців на будинок. Проста конструкція доповнена детальною інструкцією по установці накриття. Є навіть фотографії і відеоматеріал, де детально описується процес монтажу. Змотування тенту, накриття басейну, фіксація лямок, консервація чаші – на всі питання покупця у продавця є готові відповіді. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Біла Церква) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну