AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Запоріжжя

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Запоріжжя

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Компанія Aqua Cover пропонує купити накриття для басейну. Запоріжжя, Київ – організація доставить продукт в будь-який регіон України. Особливість накриття в функціональності і прийнятної ціні. Літо, зима, осінь, весна – тент для басейну підходить для щоденного використання цілий рік. Продукт надійний і довговічний.

Власники стаціонарних басейнів знаю, що забруднення води – це самий неприємний момент в сезон купання. А хімія не здатна справлятися з щоденним очищенням. Та й немає сенсу засипати десятки кілограмів реагентів, якщо в басейні часто купаються члени сім’ї.

Накриття для басейну купити: Запоріжжя – найкраща ціна

  • Хранитель чистоти. Завдання будь-якого тенту для басейну – запобігти потраплянню сміття і пилу в воду. Особливо при погіршенні погодних умов. Коли вітер навертає в чашу з водою пісок і опале листя з дерев.
  • Термоізоляція. Накриття виготовляють частіше на основі полівінілхлориду. Плівка ПВХ має низьку теплопровідність. Відповідно, вода в басейні зберігає температуру. Проблема актуальна для регіонів, де в сезон купання, протягом доби, відзначаються сильні перепади тиску і температури повітря.
  • Захист від випаровування. Чим більше чаша, тим швидше випаровується вода в теплу пору доби. А це – додаткові витрати води для власників вуличних стаціонарних басейнів. Накриття гарантує зниження випаровування на 90%.
  • Безпека для сім’ї. Якщо басейн не має огорожі, то у дітей і домашніх тварин великий шанс впасти в воду, перебуваючи поблизу, у води. Накриття для басейнів націлені не допустити подібних випадків.

Накриття для басейну замовити: Запоріжжя

Вся продукція бренду поставляється в комплекті з пристроєм для змотування. Простий барабан з механічною ручкою допомагає в лічені хвилини відкрити басейн. Або настелити накриття. Особливість тенту в габаритах. Виріб виконують на 300 міліметрів ширше з кожного боку. Таке рішення захищає воду і пляжну зону від засмічення.

Безпечності конструкції додають ребра жорсткості, які, впираючись в бортики басейну, збільшують міцність всьому накриттю. По поверхні тенту можна ходити навіть дорослій людині. Не кажучи вже про кучугури снігу в зимову пору, або воду на поверхні тенту в дощову погоду. ПВХ матеріал стійкий до ультрафіолету, хімічних реагентів і відмінно перенесе перепади температур.

Встановлюється накриття просто. Плівка, за спеціальні лямки, стягується з барабана, стелячись над чашею. Цими ж лямками, користувач створює натяжку накриття, чіпляючи за анкерні болти, встановлені на пляжній зоні. Обертанням рукоятки барабана, легко зібрати назад накриття для басейну. Запоріжжя, Дніпро, Київ – монтаж пристрою компанія виконує в будь-якому регіоні України.

Не виключена установка всесезонного накриття власними силами. Для цього, у продавця є інструкції: документація або відео. Безліч прикладів допоможуть швидко розібратися з механізмом, встановити і експлуатувати за призначенням. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Запоріжжя) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну