AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Миколаїв

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Миколаїв

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Всесезонні накриття для басейнів, конструкція яка дозволяє щоденне використання, користуються підвищеним попитом у покупців. Адже власник завжди зацікавлений в зручності і функціональності подібних продуктів, що забезпечують надійний захист води в чаші від сміття. І не важливо, в якому регіоні буде встановлено накриття для басейну. Миколаїв або Одеса з сухим теплим кліматом. Львів чи Закарпатті – з сильними вітрами і підвищеною вологістю.

Довговічність і надійність забезпечує конструкційний матеріал, який використовується в якості основи для м’якого тенту. Компанія Aqua Cover воліла вибрати ПВХ (полівінілхлорид). Тканина на основі полімерів відмінно справляється із захисною функцією. І навіть здатна виконувати інші корисні завдання.

Накриття для басейну купити: Миколаїв – найкраща ціна

Зниження витрат на обслуговування басейну – мрія будь-якого власника. Адже зміст зони культурного відпочинку постійно вимагає капіталовкладень. Воду в чаші потрібно постійно чистити, нагрівати і доливати. Тому, використання функціонального накриття, на руку власнику басейну.

  1. Теплоізоляція. У полівінілхлориду низька тепловіддача. Ефективність збереження температури води в чаші становить більш ніж 90%. Рішення цікаве для регіонів, де відзначаються значні перепади температур протягом однієї доби. Накриття допомагає заощадити на електриці, яка потрібна для роботи нагрівача.
  2. Блокування випаровування води. Щільний матеріал не пропускає вологу. Причому, в обох напрямках. Для власника басейну – це економія води і захист від опадів (дощ, сніг).
  3. Безпека. Дітей і домашніх вихованців завжди притягує басейн. Якщо немає огорожі, вдень і вночі, є ймовірність падіння домочадців в воду. Накриття Aqua Cover гарантовано запобіжить подібні випадки. Міцний полімерний тент посилений ребрами жорсткості. Саме накриття має розміри, що перевищують габарити чаші на 300 міліметрів з кожного боку. По натягнутому тенту може розгулювати навіть доросла людина.

Накриття для басейну замовити: Миколаїв

А щоб спростити експлуатацію накриття, компанія Aqua Cover пропонує купити тент з пристосуванням для змотування. Звичайний барабан з механічним приводом допомагає зібрати тент з поверхні басейну. Для настилання, використовується спеціальна лямка, за яку стягується накриття назад. Для збільшення жорсткості, тент за ці ж лямки натягується на анкерні болти, встановлені на пляжній зоні.

Виробником спрощена процедура початкової установки накриття з барабаном біля басейну. Компанія пропонує скористатися інструкціями (документація або відео). З монтажем впорається навіть одна людина, яка купила накриття для басейну. Миколаїв, Київ або Дніпро – місце розташування замовника неважливо. Виробник відправить готовий комплект, під басейн необхідного розміру, в будь-яке місто України.

Вся продукція супроводжується офіційною гарантією виробника. Матеріал накриття поставляється з Іспанії і за якістю відповідає європейським вимогам. На вибір, власнику басейну пропонують тенти в двох колірних варіаціях: синій і зелений. Таке рішення допоможе накриттю ідеально вписатися в будь-який ландшафт зони відпочинку. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Миколаїв) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну