AquaCover

Павільйон за вашим розміром

Маючи композитний або бетонний басейн, стаєш перед вибором захисту басейну від бруда та природного сміття. Щоб на довгий термін басейн залишався чистим та не становив небезпеки для домашніх улюбленців та дітей.
З цим вам допоможе накриття та розсувні павільйони від TM Aquacover.

Павільйон для басейнів  порадує майбутнього власника функціональністю та комфортабельністю. Крім перекриття до чаші сміття з пилом, вироб має ряд переваг, які привернуть увагу покупця. Висота конструкції дозволяє власнику купатися у водоймі, перебуваючи під навісом. Перевагу оцінять любителі зимового плавання у басейні.

Павільйон для басейнів – жорстка та міцна конструкція, виготовлена їх анодованим алюмінієм та полікарбонатом. Накриття не вигоряє на сонці і не іржавіє. Павільйон утримує всередині тепло та вологу, дозволяючи власнику економити на воді та електриці в зимову та літню пору року. Розсувна конструкція спростить доступ відпочивальникам до води, а гнучкість у будівництві накриття створить умови для комфортного відпочинку. Оснастіть павільйон нагрівальним обладнанням і насолоджуйтесь плаванням цілий рік.

Зважилися на зимовий сад або мрієте про прибудову з водоймою, що розсувається, – павільйон для басейнів – найкраще рішення. Виробник має десятки готових пропозицій щодо створення накриття. Вирішили реалізувати давню мрію – виробник TM Aquacover. збудує павільйон за кресленнями замовника. Для українського бренду немає обмежень.

Павільйон для басейнів – переваги:

  • Матеріал, з якого виготовляються покриття, стійкий до корозії, що забезпечує його довговічність та збереження первинного зовнішнього вигляду.
  • Гарантія на цілісність конструкції – 3 роки.
  • Наявність павільйону заощаджує електроенергію, що витрачається на обігрів води.
  • Встановивши сучасне опалювальне обладнання в павільйоні басейну, ви зможете ним користуватися навіть у холодну пору року та в погану погоду, приємно провести час у родинному колі або друзів біля води або просто здійснювати щоденні запливи для підтримання хорошої фізичної форми.

Серед особливостей експлуатації даного типу накриття, слід виділити лише необхідність періодичного очищення від забруднень. Почистити павільйон дуже просто, використовуючи проточну воду із шланга.

Наше виробництво працює на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія та інщі). Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Дивіться також

Павільйон Skyfall
Павільйон LOFT
Павільйон Prestige

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну