AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Львів

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Львів

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Всесезонне накриття – це конструкція, що виконує комплекс захисних заходів для поліпшення мікроклімату в басейні. Продукція Aqua Cover – це готове рішення для власника стаціонарного вуличного басейну, здатне значно полегшити відпочинок і обслуговування. Під чашу будь-яких розмірів знайдеться відповідне накриття для басейнів. Львів, Київ чи Чернігів – ніяких обмежень для покупців на території України. Продавець здійснює поставку товару шляхом по будь-якої адресі.

Накриття для басейну купити: Львів – найкраща ціна

  1. Захист від сміття. Пил, пісок, листя, дрібні комахи, обгортки від продуктів – басейн як магніт, затягує все в воду. Для власників, це додаткові витрати з фінансів і часу, на чистку і хімічну обробку. Завдання накриття – перекрити доступ сміттю до води при невикористанні басейну.
  2. Ізоляція. Користь всього існуючого накриття в утриманні вологи і тепла всередині чаші. Збереження води в басейні істотно знижує витрати власнику. Термоізоляція допомагає воді в чаші зберігати температуру. Рішення актуально для регіонів, де є значні перепади тиску і температури протягом однієї доби.
  3. Економія на хімічних препаратах. Чим менше сміття і живності в басейні, тим довше зберігається чистота води в чаші. А значить, менше потрібно хімії для обслуговування.
  4. Захист від падіння в басейн. Якщо немає огорожі навколо чаші або пляжної зони, саме накриття перекриватиме доступ домочадцям до води.

Особливість продукту українського бренду в конструкції. Виготовлене з ПВХ накриття поставляється з розсувним механізмом. Пристрій дозволяє швидко розстелити тент над чашею з водою. І так само швидко зібрати. Простота в експлуатації дає можливість використовувати накриття цілий рік і щодня.

Для посилення конструкції, виробник забезпечив ПВХ тент ребрами жорсткості. Таке рішення дозволяє вільно пересуватися по накриттю домашнім вихованцям, дітям і, навіть дорослій людині. А щоб максимально захистити воду від сміття, конструкція виготовлена ​​на 300 міліметрів ширше чаші по всьому периметру. Навіть при сильних бічних вітрах, сміття ніколи не проникне в накритий басейн.

Накриття для басейну замовити: Львів

Радує, що в якості основного матеріалу виробник вибрав полівінілхлорид. Тканина не вигорає на сонці, відмінно перенесе перепади температур і не вступає в реакцію з хімічними реагентами, використовуваними для чищення басейну. Це унікальне накриття для басейну. Львів, Київ чи Дніпро – неважливо, де встановлений басейн. Тент підходить під будь-який клімат на території України. У засніжених західних регіонах накриття Aqua Cover витримає на поверхні замети будь-якої висоти.

Міцність, надійність, довговічність – важливі критерії для покупця. Всесезонне накриття з механізмом для змотування – це ще зручність і простота в експлуатації. Економія фінансів і особистого часу власника басейну. Захист для домочадців, доступна ціна, відмінний дизайн і бездоганний функціонал. Що ще потрібно для людей, що віддають перевагу комфортабельному відпочинку з сім’єю у власного басейну. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Львів) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну