AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Чернівці

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Чернівці

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Ні що не радує людину в теплий сонячний день, як відпочинок у власного басейну. Водні процедури – плавання, ігри, розваги з друзями або родиною. Безумовно, таке проведення часу краще будь-якого курорту закордоном. Хіба, що часта чистка басейну відволікає. То сміття плаває, то вода каламутніє. Доводиться бігати з сачком, виловлюючи листя і фантики, і засипати десятки кілограмів хімічних реагентів. Але проблему можна вирішити інакше. Просто купити накриття для басейну. Чернівці, Одеса або Київ – кліматична зона ніяк не впливає на використання захисної споруди. Тент ідеально підходить і для степів, і для лісових угідь.

Український бренд Aqua Cover пропонує просте і функціональне рішення за дуже привабливою ціною. Особливість продукту в комплектації. Накриття поставляється з розсувним механізмом. Тент, барабан і елементи кріплення. Проста конструкція – мінімум дій для користувача. Поставив барабан біля басейну – стягнув за лямки накриття. Потрібно відкрити чашу – обертанням рукоятки повернув тент на барабан. Все просто і зрозуміло.

Накриття для басейну купити: Чернівці – найкраща ціна

Тент компанія Aqua Cover виготовляє з полівінілхлориду (ПВХ). Використовується матеріал, який армований синтетичною ниткою. Для збільшення жорсткості конструкції застосовуються металеві ребра. Саме накриття виготовляється трохи ширше розмірів чаші (300 міліметрів відпустку по всьому периметру). По-перше, тент захоплює частково пляжну зону. По-друге, ребра жорсткості лежать не на воді, а впираються зверху в бортики чаші. І все це, в сукупності, дає позитивний результат при експлуатації.

  1. Повна безпека. Дітлахи, домашні тварини і, навіть дорослі люди, ніколи не впадуть у воду, якщо пройдуться по накриття зверху. А в зимову пору, тент витримає замети на поверхні, гілки та інше сміття, принесене вітром.
  2. Термоізоляція. У ПВХ низька теплопровідність. Накритий тентом басейн здатний зберегти температуру води більш ніж на 90%. Не потрібно витрачати електроенергію на підігрів води в чаші.
  3. Надійність і довговічність. Всесезонне накриття не вигоряє на сонці, переносе різкі перепади температур і не пропускає вологу. Проблема актуальна в посушливих регіонах, де в літній період, буквально за одну ніч, з басейну випаровуються десятки літрів води. А це вже економія для власника. ПВХ тканина стійка до хімічних реагентів і ніколи не пропустить брудну дощову воду всередину, при випаданні опадів.

Накриття для басейну замовити: Чернівці

І навіть з дизайном в компанії Aqua Cover все продумали, запропонувавши купити накриття для басейну. Чернівці, з вічно зеленими лісами, або морський одеський пейзаж в блакитних тонах. Тенти, виконані в зеленому або синьому забарвленні, легко впишуться в природний ландшафт будь-якої місцевості.

Монтаж накриття біля басейну – окрема історія. Для установки конструкції зусилля фахівця не знадобляться. З розгортанням всесезонного накриття впорається і одна людина. Є докладні інструкції по монтажу (з фото і відео), де детально описується процес. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Чернівці) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну