AquaCover

Накриття від виробника для вашого басейна

Накриття для басейну Суми

До та Після

Наші останні проекти

Хотянівка 2021

Харків 2019

Харків 2019

Харків 2019

СТ Яблуко, Київ обл, 2021

с. Тацінки 2022

с. Димер 2021

с. Вишеньки, 2021 рік

Розумівка Запоріжжя 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2019

Підгороднє Дніпро 2018

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Львів 2019

Лисогірка 2019

Золоче, Київ обл, 2023 рік

Кам’янське 2017

Вінниця 2019

Харків 2021

Новоолександрівка 2019

Львів 2019

Дніпро 2019

Харків 2019

Запоріжжя 2021р

Запоріжжя. 2023р

Київ 2023р

Орлівщина Дніпро. Обл. 2023р

Чому обирають Аquacover

Накриття для басейну Суми

Аquacover ТМ— це власне виробництво накриттів та павільйонів для басейнів.

Це якість та сервіс.

За долгий час ми зарекомендували себе як надійний та досвідчений производитель для наших клієнтів.

Використовуємо сучасні технології та інноваційні рішення, щоб забезпечити найкращу продукцію на ринку.

Виробництво на експорт (Німеччина, Бельгія, Ізраїль, Швеція, Грузія …)

Це якість та гарантія від виробника. Без посередників .

Набридло щодня виловлювати з басейну сміття або витрачати гроші на хімію і електрику. Є відмінне рішення – купити накриття для басейну. Суми, Львів чи Одеса – неважливо в яких кліматичних умовах використовується вуличний стаціонарний басейн. Компанія Aqua Cover пропонує просту і дуже функціональну конструкцію. Причому, за доступною ціною і в цікавій комплектації.

Всесезонне захисне накриття призначене для вуличних чаш будь-яких розмірів. Продукт поставляється в комплекті з пристроєм для змотування і елементами кріплення. Для обслуговування басейну знадобляться зусилля однієї людини. Надійний механізм з ручним приводом допоможе швидко зібрати тент з поверхні чаші. Накривати басейн ще простіше – потягнувши за спеціальні лямки, тент миттєво змотується з барабана.

Накриття для басейну купити: Суми – найкраща ціна

В якості основи, виробником був обраний полівінілхлорид (ПВХ). Полімерний матеріал має безліч корисних властивостей, які неодмінно знадобляться покупцеві. Накриття доповнено синтетичними матеріалами, що підвищують стійкість до зношування тенту.

Продукція бренду Aqua Cover, в порівнянні з іншими виробниками, виготовляється з нестандартними розмірами. Тент ширше чаші на 300 міліметрів, з кожного боку. Таке накриття захищає не тільки воду в басейні, а й захоплює частину зони відпочинку. При сильних бічних вітрах, пісок і сміття ніколи не потраплять всередину. Тент доповнений металевими ребрами жорсткості. Посилена конструкція додає безпеки. Діти, тварини та, навіть доросла людина, ніколи не впадуть в басейн, по необережності. Конструкція витримує на поверхні снігові замети будь-якої висоти, в зимову пору року.

Низька теплопровідність полівінілхлориду на руку власнику басейну. Накриття відмінно утримує температуру води, нагрітої за день. Структура матеріалу ПВХ не пропускає вологу. А це – повна відсутність випаровування води з басейну, навіть в суху і жарку погоду. В сукупності, для власника, накриття допомагає заощадити фінанси на витрати з електрики і водопостачання.

Всесезонне накриття Aqua Cover стійке до ультрафіолету і не вигорає на сонці. Матеріал відмінно переносе перепади температур і не руйнується при сильних морозах. Накриттям можна користуватися, і взимку, і влітку. Що додає функціональності конструкції, якщо власник вирішить скупатися в будь-який час року.

Накриття для басейну замовити: Суми

Подумав виробник і про дизайн, якому покупці приділяють увагу, вибираючи накриття для басейну. Суми, Одеса або Закарпатті – під різні ландшафти України є готові рішення. Тенти виготовляють в синьому і зеленому забарвленні.

Не виникне проблем і з монтажем. Конструкція в зборі (барабан, накриття та елементи кріплення) легко встановлюються. У виробника є докладна інструкція по монтажу, що включає в себе: документацію, фотографії та відео матеріал. Процес накриття басейну і змотування тенту на барабан, описаний детально. Якщо буде потрібно, ми можемо встановити накриття для басейну. Ціна (Суми) буде мінімальною в Україні.

Зворотній дзвінок

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну