Як вибрати накриття для басейну

Як вибрати накриття для басейну – питання, яким цікавиться кожен власник. І виникає він не під кінець сезону купання, а в перші дні користування. Коли в чашу з водою налетіли мошки, опале листя з дерев і фантики від цукерок. Рішень в цьому напрямку більш ніж достатньо. Але ми рекомендуємо просто порівняти басейн з автомобілем. Яке б накриття ви купили для захисту власного транспорту.

Як вибрати накриття для басейну

По-перше, потрібно розуміти, що передбачається накрити і від чого будемо захищати наш басейн. Адже чаші бувають розбірними (мобільними) і стаціонарними. А ще, можуть встановлюватися всередині приміщення або на вулиці. І тут накриття підбирається за зручністю використання. Наголос робиться на час, який треба затратити на накриття і відкриття басейну.

Другий критерій – це ефективність захисту. Такої конструкції властиво відповідати на два питання – «від кого» і «для кого». А щоб було зрозуміло, ось часті запити покупців:

  • Захист басейну від сміття, пилу, брудної води.
  • Забезпечення безпеки для дітей, дорослих і домашніх вихованців.

Перед тим, як вибрати накриття для басейну, потрібно задати собі ці самі питання. Відповісти на них. І прийняти кінцеве рішення. Краще, коли захист максимальний. Але за ефективність доведеться заплатити відповідну ціну.

Які накриття для басейну бувають і що краще

За конструктивними особливостями, всі види накриття можна розділити на м’які і жорсткі. В першу категорію потрапляють всілякі вироби на основі тканини і полімерів. Між собою, м’які накриття бувають звичайними і посиленими.

Жорсткі конструкції – це стаціонарні захисні споруди, які встановлюються поверх чаші. Бувають вони звичайними і розсувними. Найбільш поширені конструкції – це павільйони. Висока ціна супроводжується тривалим терміном експлуатації і можливістю використовувати басейн в холодну пору року.

Вказати пальцем і назвати одне з описаних накриттів кращим, не можна. Так як у кожного виробу є перелік переваг і недоліків. І покупцеві доведеться зважувати всі характеристики, шукаючи оптимальну для себе відповідь. На питання, як вибрати накриття для басейну, виробник кожної захисної конструкції зробить вибір в вигідну для себе сторону.

Оптимальне за ціною і якістю накриття Акваковер

Український виробник провів маркетингове дослідження і виявив перелік вимог, який важливий найбільше власникам басейнів. І під ці критерії було спроектовано і створено універсальне накриття AquaCover. Ось «3 слона» на яких тримається думка тисячі респондентів:

  • Повний захист від пилу і сміття.
  • Щоб можна було ходити по поверхні накриття дорослій людині без остраху впасти в воду.
  • Мінімальний час на установку і зняття накриття.

За цим запитам була створена унікальна конструкція, яка має, на додаток, дуже низьку ціну і виграє по довговічності у більш дорогих конструкцій. Цікавить, як вибрати накриття для басейну, краща відповідь – купити захисний тент Акваковер.

Єдиний недолік – це неможливість поплавати в басейні в холодну зимову пору. Після змотування тенту на барабан, вода в чаші швидко буде остигати. Але проблему можна вирішити установкою нагрівального обладнання. Або, для зимового відпочинку, краще взагалі купити вуличний СПА басейн.

 

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок