Літнє накриття для басейну

Літнє накриття для басейну – це захисна споруда у вигляді тенту для багаторазового використання в сезон купання. У цю категорію накриття відносяться всі конструкції з м’якою і жорсткою основою, які можна швидко зняти або встановити над поверхнею води.

Літнє накриття для басейну – види і особливості

Варіантів для власників плавальних басейнів багато, але всі вони зводяться до експлуатаційних характеристик, які передбачають зручність обслуговування. Існує 3 види конструкцій:

  • Тент. Виготовляється він з полівінілу, поліетилену, батута або на основі синтетичної тканини. Особливість тентів в тому, що всі вони м’які. Це зручно при зберіганні – не віднімають місце, легко складаються, не переламуються. Але для установки над чашею вимагають деяких зусиль. І чим більше розміри басейну, тим вище складність монтажу.
  • Павільйони і ролети. Це різновиди жорстких конструкцій, які встановлюються над басейном на певній висоті. Літнє накриття для басейну стає всесезонним. Так як дозволяє використовувати зону відпочинку в будь-який час року. Легко обслуговується, так як має розсувний механізм. Слабке місце – висока ціна.
  • Накриття з механізмом якій змотує. Це комбіноване рішення між першими двома видами. З одного боку – це звичайний м’який тент. З іншого – простота в експлуатації. Багато виробників, такі як AquaCover, доповнюють конструкцію ребрами жорсткості і використовують ущільнений полівінілхлорид на тканинній основі.

Яке краще купити літнє накриття для басейну

Все залежить від двох чинників – умов експлуатації та бюджету покупця. При щоденному використанні басейну однозначно потрібна система швидкого монтажу і зняття накриття. Механізм, який змотує – найкраще рішення для всіх власників басейну. Любителям купатися в зимовий період не обійтися без павільйону. Тільки так вдасться створити затишок і зберегти температуру води в басейні при сильних морозах. Літнє накриття для басейну має бути надійним, довговічним і простим в експлуатації.

Якщо плавальний басейн планується використовувати нечасто, наприклад, пару раз на місяць за весь літній сезон, то тут можна обійтися бюджетними рішеннями. Відмінний варіант – солярна плівка. Накриття вистачить на пару років експлуатації. У тому ж бюджетному сегменті можна вибрати батутний тент. Він може витримати (в натягнутому стані) навіть автомобіль на своїй поверхні. Хоча доставляє багато клопоту при монтажі – треба правильно його натягнути і закріпити по периметру на анкерних болтах. Потрібна універсальність – допоможе літнє накриття для басейну AquaCover. У комплекті з барабаном, що змотує тент, і з ребрами жорсткості створить кращі умови для користувачів.

При виборі накриття для літнього сезону не можна забувати про конструкційні особливості басейну. Адже є не тільки круглі, овальні або прямокутні чаші. Багато виробників роблять басейни фігурними. І під такі чаші знайти накриття складно. Відповідно, треба врахувати цей фактор, щоб отримати очікуваний результат від накриття. Нюансів безліч. Краще подивитися фото готових робіт виробників і зрозуміти, що буде краще конкретно у вашому випадку.

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок