AquaCover

Накриття Комфорт до 25 метрів блакитне

2800 грн за м2
Країна виробник: Іспанія/Німеччина

Замовити накриття на басейн у класичному світло-синьому кольорі віддають перевагу практично всім покупцям. Це дійсно просте, зручне та привабливе рішення для захисту вуличних басейнів у бізнесі та побуті. Накриття Aqua Cover серії “Комфорт” гарантує користувачу повну безпеку в процесі експлуатації. Тент виготовлений з ПВХ та поліестеру, які здатні утримувати тепло та вологу всередині басейну. Безпека забезпечують металеві вставки на основі, що грають роль ребер жорсткості. По накриттю може пересуватися доросла людина, не кажучи вже про домашніх тварин чи дітей.

Головна перевага цього покриття для басейну – доступна ціна. Тент можна виготовити під будь-яку форму чаші. Обмеження шириною – до 8 м, довжиною – 25 метрів. Цього достатньо, щоб захистити будь-який скіммерний або переливний басейн. У комплекті з накриттям постачається барабан із механічним приводом. Завдяки простій конструкції, тент легко розстеляти над басейном. Або швидко демонтувати – шляхом обертання рукоятки накриття намотується на барабан. Вирішили купити накриття AquaCover – зробіть попереднє замовлення. Термін виготовлення усієї конструкції – до 3 тижнів.

Матеріал виготовлення:   Тканина ПВХ 630 г/м2

Тканина основи : 100% PES

Товщина нитки:  1100 Dtex

Опір на розрив по качку:  1800 N/5см

Вага (грам на квадратний метр):  630 гр/кв.м.

Лакування:  1/1Опір на розрив по основі 2500 N/5см

Опір на розрив при розрізі на основі:  250 N

Опір на розрив при розрізі по качку:  250 N

Адгезія:  90 Н/5 см

Клас кольоростійкості:  7-8

Вогнестійкість:  < 100 мм/хв.

Тип кріплення:    анкерні кріплення

Експлуатаційні характеристики (температура, вологість)  – використовується при максимальних температурах -30 + 70 градусів.

Країна виробник:  Іспанія/Німеччина

ВІДПОВІДАЄ стандартам:   ISO 2286, ISO 1421, ISO 2411, ISO 3795

Купити накриття можна в таких кольорах:

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну