Накриття Aqua Cover – переваги

Накриття для басейну – це захисна конструкція, що виконує одночасно декілька функцій. Основне завдання – перекрити доступ до води сміттю і пилу, які наносяться щодня вітром в басейн. Залежно від типу матеріалу, другорядними захисними функціями можуть бути: перешкода падіння в воду відпочиваючих, усунення випаровування води в суху спекотну погоду або охолодження басейну вночі. Потрібна універсальність – допоможуть накриття Aqua Cover. Переваги та недоліки яких можна вивчити в цій статті.

На етапі вибору важливо чітко розуміти, які завдання має виконувати накриття. Універсальність – це добре. Але немає потреби переплачувати за ті переваги, які ніколи не будуть використовуватися. І не можна забувати про фінансові витрати, адже ціна кожної конструкції сильно різниться.

Накриття Aqua Cover – переваги механізму

Продукцію бренду Aqua Cover часто називають не накриттям, а чохлом для басейну. Так як виробник робить жорстку конструкцію, яка накриває воду, захоплюючи бортики і пляжну зону біля басейну. Накриття виготовляється з ПВХ (полівінілхлориду) високої щільності. Для підвищення жорсткості конструкції є металеві прути, встановлені в певній послідовності. Саме ці прути впираються в пляжну зону і притискають полотно накриття так, що пил і сміття не потрапляють всередину навіть при сильному вітрі.

На цьому переваги не закінчуються. Щоб спростити процес накриття-зняття, конструкція доповнюється механічним пристосуванням, яке може змотувати плівку. Це звичайний барабан з лямками і рукояткою, який стягує на себе тент. Щоб накрити басейн, треба потягнути за лямки і в кінцевій точці зафіксувати їх на анкерних болтах.

Чому накриття Aqua Cover краще – переваги перед конкурентами

Головна особливість – це простота використання. Для обслуговування не треба залучати фахівців. З відкриттям або закриттям чаші впорається одна людина, навіть дитина. І ця же дитина, та й будь-яка людина, можуть бігати і ходити по поверхні тенту, коли басейн накритий. Провалитися в воду неможливо. Така конструкція повністю безпечна для власників і відпочиваючих.

Єдиний недолік, який можна знайти у продукції Aqua Cover – це використання басейну в зимовий час при сильних морозах. Якщо зняти тент, то вода швидко охолоне. Любителям купатися взимку допоможе тільки опалюваний павільйон. Але це вже зовсім інша ціна. Та й місця знадобиться більше, ніж на накриття Aqua Cover. Переваги ПВХ тенту включають довговічність вироби і зручну вартість для покупця. У порівнянні з батутним накриттям, солярною плівкою, поліетиленом або ПВХ низької щільності, Aqua Cover завжди буде у виграші.

Ще одна приємна особливість – це можливість накрити тентом басейн будь-якої форми. Є, звичайно, обмеження по довжині – до 25 метрів. А в іншому продавець орієнтується на потреби покупців. Навіть дизайн можна підібрати – синій, блакитний, зелений, світло- або темно-сірий колір полотна. Все продумано до дрібниць. І це не може не радувати власника басейну.

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок