Павільйони для басейнів або накриття, що краще?

Павільйони для басейнів або накриття, що краще? Зазвичай з такого питання починають відвідувачі магазину, які вирішили прикупити захист для свого басейну. Питання просте, але дати відповідь на нього важко. Простіше розглянути всі переваги і недоліки обох конструкцій, щоб висновок зробити самостійно.

Що таке павільйон і навіщо він потрібен

Павільйон – це жорстка конструкція, яка встановлюється над чашею басейну, щоб захистити воду від сміття і пилу. На додаток, павільйон вміє зберігати температуру води в чаші. А високий павільйон надає можливість купатися в басейні взимку.

Виготовляють павільйони з полікарбонату (вікна) і анодованого алюмінію (несуча частина). Ці матеріали гарантовано прослужать 10 років і більше. Самі павільйони бувають стаціонарними, розсувними, мобільними. Якщо простою мовою – то можуть швидко демонтуватися, розсуватися або грати роль будиночка над басейном.

Головна перевага павільйону – це зручність експлуатації в будь-яку пору року. Вуличний басейн перетворюється на справжній зимовий сад. Можна поставити лежак, столик і відпочивати сім’єю у води взимку і влітку. Недоліків у павільйону більше:

  • Ціна. В середньому, павільйон стоїть від 3 до 5 тисяч євро. Це приблизно половина вартості одного басейну.
  • Потрібно догляд за павільйоном. З-за високої вологості всередині і ультрафіолету (сонячні промені), на стиках конструкції утворюється цвіль. Мікроорганізми не руйнують павільйон, але зовні це виглядає жахливо.

Що таке полімерне накриття і навіщо воно потрібне

Під полімерним накриттям ми розуміємо виріб з полівінілу. М’який і легкий матеріал має дуже щільну структуру. Через що, він не пропускає через себе тепло і вологу, за що і цінується у виробництві накриття для басейну.

Полівінілові накриття бувають звичайними і розсувними. У першому випадку, тент накидається зверху на басейн і за кути розтягується над поверхнею чаші. У другому випадку, накриття поставляється з бухтою, на яку легко намотувати тент. І також легко його змотувати назад, накриваючи басейн. Тент буває стандартним і посиленим. Другий варіант доповнюється ребрами жорсткості – вважається кращим рішенням.

Головна перевага полівінілових накриттів – це низька ціна. До переваг можна додати простоту монтажу, закриття і відкриття басейну для купання. І ще один важливий критерій – накриття не захаращує двір, як це робить громіздкий павільйон. По тенту можуть пересуватися діти і дорослі люди. Недолік один – якщо захочеться взимку скупатися, потрібно подбати про потужний нагрівачі води. Так як тент не здатний утримувати тепло на відкритій ділянці чаші.

Павільйони для басейнів або накриття, що краще

За співвідношенням ціна-якість, лідером завжди буде полівінілове накриття. Саме тому продукція на ринку представлена ​​в такій великій кількості за технічними характеристиками, розмірами і кольором. Тоді, як павільйони присутні в 2-3 видах і робляться тільки під замовлення. Цікавилися, що краще, павільйони для басейнів або накриття? Однозначно полівінілові накриття.

На ринку можна зустріти накриття з солярної плівки і батутного матеріалу. Перший варіант вважається одноразовим (сезонним) так як швидко переламується і рветься. Батут дуже міцний матеріал (на поверхні машину витримає). Але накриття вважається сезонним через те, що його дуже складно встановлювати. Потрібно забивати анкерні болти по периметру басейну і вдвох-втрьох перетягувати канатами за лямки.

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок