Тент на басейн – що це, як вибрати

Тент на басейн – це накриття, яке використовується в побутових цілях для захисту води в чаші від всіляких природних впливів. Тент не обов’язковий до використання. Однак його висока ефективність впливає на експлуатаційні характеристики басейну. Плюс, наявність накриття допомагає заощадити фінанси власнику.

Тент на басейн – в чому вигода від покупки

Тут все просто. Вуличний басейн, під відкритим небом, схильний до всіх природних негаразд, які притаманні будь-якому регіону в Україні. Тент на басейн просто виконує захисні функції, які прямо чи опосередковано впливають на фінансові витрати власника:

  • Сміття, пісок, пил. У будь-якому випадку все це потрапить у воду басейну. Але якщо використовувати постійно накриття, навіть на ніч, то обсяг сміття значно скоротиться. Менше треба часу на чистку води від забруднення.
  • Випаровування води в суху спекотну погоду. Чим більше розмір чаші, тим сильніше випаровування. Накриття на басейн виготовляється з таких матеріалів, які не пропускають вологу. Економія незначна, але за літній сезон обчислюється сотнями літрів.
  • Утримання тепла. Критично для регіонів, де спостерігається великий перепад температури повітря протягом однієї доби. Тент на басейн має низьку теплопровідність. Це означає, що вода, нагріта днем ​​в момент купання, вранці буде теплою, а не холодною. А в інші сезони, наприклад, можна використовувати нагрівачі води. При щоденному купанні можна непогано заощаджувати на електриці.
  • Повна безпека для дітей і дорослих. З іншого боку, тент запобігає падінню в воду домашніх вихованців і людей. Наприклад, по накриттю AquaCover можна вільно ходити, не боятись провалитися в воду.

Як вибрати і купити тент для басейну

Для початку потрібно визначитися з типом накриття. Є рішення для швидкого монтажу і зняття тенту, а також варіанти, витратні за часом. Наприклад, батутне накриття вимагає безлічі операцій від користувача. А ПВХ накриття AquaCover поставляється з механізмом, що змотує тент, з яким впорається навіть дитина.

Другий критерій – це ціна накриття, яку покупець готовий заплатити. Найдешевший варіант – солярна плівка (пухирчатий поліетилен). Але плівка не довговічна, вистачить її на пару сезонів. А вироби з вінілу або ПВХ вийдуть дорожче, але можуть прослужити десятки років.

Купити тент на басейн можна в стандартному розмірі, або виготовити по кресленнях замовника. Адже чаші є не тільки круглі і прямокутні. Багато басейнів мають вирізи, нестандартні форми і доповнені очисним обладнанням, нагрівачами, СПА установками і тому подібною технікою. Все це треба накривати, щоб захистити від пилу зі сміттям.

Добре ще приділити увагу безпеці користувача. Якщо є огорожа басейну у вигляді паркана – відмінно. Але більшість чаш встановлюється у дворі житлового будинку, де бігають домашні тварини і діти. Про їх безпеку треба подбати, в першу чергу. Накриття має володіти хоча б якою жорсткістю. Ті ж накриття AquaCover мають металеві вставки, які впираються в основу пляжної зони і не дають людині провалитися в воду.

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок