Весняне накриття для басейну

Власники плавальних басейнів діляться на дві категорії. Одні чекають літа і тепла. Інші – наповнюють водою чашу з першими теплими променями сонця ранньою весною. Адже у більшості власників басейни вже давно облаштовані нагрівальними системами, здатними підвищувати і утримувати температуру води поза літнього сезону. Весняне накриття для басейну, як раз і потрібно таким пристрасним любителям плавання. Адже без захисту, вода швидко забруднюється, а кожен день міняти воду – дороге задоволення.

 Весняне накриття для басейну – що це

Мова йде про захисній споруді, здатному повністю захистити чашу, наповнену водою в басейні, від будь-яких видів забруднення. Таких як:

  • Пил і пісок.
  • Сміття побутове (обгортки, пляшки і т.п.).
  • Природне сміття (гілки і листя з дерев, кущів, квітів).
  • Дрібна живність (комарі, муха, мошки, жуки).

Завдання накриття для басейну – не допустити потрапляння в воду всіх перерахованих видів забруднення. Весняному накриттю для басейну властиво ще кілька важливих характеристик, які упускаються покупцями з виду:

  • Стійкість до ультрафіолету (у сонця пізньою весною найбільша активність).
  • Висока міцність. У весняну пору, як усім відомо, велика кількість дощів – це норма для всіх регіонів України. Накриття має зберігати цілісність (і ще воду зверху не пропускати в чашу), навіть якщо на поверхні зібралася величезна калюжа.

Яке весняне накриття для басейну буває

Варіантів для закриття всіх питань покупця трохи – можна купити ПВХ тент або поставити павільйон. Останній варіант – найдорожче задоволення і його часто ставлять тільки тоді, коли планується купатися в басейні взимку. Для весняного відпочинку біля води краще взяти щось простіше.

Але тут важливо пам’ятати, що потрібна і підвищена жорсткість конструкції в зборі. Ніяких провисань над чашею бути не повинно. Нічого вигадувати не потрібно – можна купити весняне накриття для басейну з металевими ребрами жорсткості. Особливість такого тенту в тому, що він захоплює частину пляжної зони, щільно притискаючись усіма краями до землі.

Ясна річ, через такий захист нічого не пройде. Як і в зворотному напрямку. До втрат з басейну можна віднести воду, яка випаровується природним шляхом. А також, тепло, яке випаровується з чаші холодними весняними ночами.

Будь-яке весняне накриття повинно бути зручним

Плануючи купання навесні, покупець думає тільки про якість накриття і його ціну. Але треба подбати і про зручність. Комфорт цікавий в процесі складання ПВХ тенту і його розгортання над чашею. І тут у виробників є чудова пропозиція – встановити пристрій що змотується у вигляді барабана з ручним приводом. Ідея ця не нова і вже багато років експлуатується власниками басейнів по всьому світу. Тільки багато покупців віддають перевагу автоматизованим пристроям. Натиснув кнопку – все само зібралося на котушці.

Мало хто помічає, що в автоматичному режимі все сміття, яке накопичилося на поверхні, падає в воду. При ручному змотуванні, потрібно підняти за лямку один край, щоб сміття зсипалося в спеціальний збірник, а не в воду. А ще, пристрій з ручним приводом коштує в 10-20 разів дешевше, ще не замикає під дощем і не б’ється електричним струмом при торканні руками мокрої частини тенту.

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок