Захист басейну від дітей

Власнику басейну не можна забувати про безпеку домочадців. Особливо, коли у сім’ї є маленькі діти. Вода – це справжній магніт, який притягує дітлахів. Знак «купатися заборонено» не поставиш. До наповненого водою басейну треба повністю перекривати доступ. Захист басейну від дітей повинен бути простим і надійним.

Але навіть найефективніші накриття не здатні створити перешкоду дітлахам. Батькам експерти рекомендують проводити усні бесіди щодо правил ігор біля басейну.

Захист басейну від дітей: типи

Перекрити доступ до води допомагають спеціальні накриття для басейнів. Виробники пропонують кілька готових та цікавих рішень.

  1. Павільйон. Тверда конструкція більше нагадує будиночок для басейну. Виготовляють павільйони з анодованого алюмінію та полікарбонату. Щоб підвищити зручності експлуатації, конструкції роблять розсувними. Переваги такого рішення – гарантований захист від падіння у воду дітей та можливість купання у холодну пору року. Із недоліків – висока ціна.
  2. Батутне накриття. Одне з найкращих рішень для власника басейну. Щільний тент на основі поліпропілену має дуже високу твердість. Накривши чашу з водою та захопивши частину зони відпочинку, батькам не варто турбуватися про безпеку дітей. Батутним накриттям можна бігати, грати, пересуватися на дитячих машинках або велосипеді. Жорсткості достатньо. Недолік – зручність монтажу. Тент потрібно постійно розтягувати між анкерними болтами, а цей час і фізичне навантаження.
  3. Полівінілове накриття, що змотується. Найпростіше за вартістю та зручністю рішення. Щільна тканина на основі ПВХ застилає поверх басейну, захоплюючи на 20-30 сантиметрів пляжну зону. Для швидкого встановлення або демонтажу накриття використовується барабан із механічною рукояттю. Краї накриття фіксуються лямками на анкерних болтах. Для збільшення міцності конструкції виробники додають ребра жорсткості у вигляді алюмінієвих або пластикових стрижнів. Недоліків не помічено.

Альтернативні види захисту дітей від падіння у басейн

Найпростіше рішення – зробити паркан по периметру чаші, наповненої водою. Висота має на 50% перевищувати зростання дитини. Інакше, малюк все одно перелізе, щоб дістатися заповітного басейну. Виготовляють такі конструкції із пластику або дерева. Такий захист басейну від дітей, при правильному підборі матеріалу та кольору, допомагає конструкції вписатися в дизайн зони відпочинку.

Діти дорослих, які освоїли лазіння по деревах, «візьмуть» паркан будь-якої висоти. Тут допоможе перекрити доступ до води висока сітка на тканинній основі. Натяжка сітки виконується лише по нижньому та верхньому краю. Особливість перешкоди в тому, що при спробі перелізти, середина «гратиме», не даючи можливості дітлахам схопитися за верх огорожі. Слабка ланка в такій конструкції – хвіртка. Не обмотувати її колючим дротом. Краще довіритися професіоналам і купити гарне накриття для басейну.

 

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок