Захист басейну від тварин

Багатьох власників стаціонарних басейнів непокоїть питання – як захистити свійських тварин від води. Одних власників не влаштовує шерсть, що плаває у воді, яка забиває фільтраційне обладнання. Інших власників непокоїть, що вихованці п’ють воду, просочену хімічними реактивами. Захист басейну від тварин – актуальна проблема та потребує детального вивчення.

На ринку є кілька готових рішень, які мають конструктивні відмінності між собою, але мають однакову мету. Проблема усувається огорожею басейну по периметру або встановленням захисного накриття на чашу. Вибір за покупцем.

Захист басейну від тварин: паркани

Найпростіше та недороге рішення – поставити навколо зони відпочинку метрову огорожу. Паркан перекриє доступ до басейну всім вихованцям і навіть дітлахам. Огородження виготовляють із дерева, пластику та металу.

При низькій вартості реалізації проекту, не можна забувати про дизайн всієї зони відпочинку біля басейну. Особливо, коли йдеться про конструкції з металу та пластику. Такі паркани дуже складно вписати у ландшафт ділянки. З деревом у цьому плані простіше. Тому перш ніж приступати до реалізації, краще подумати спочатку про дизайн.

Встановлюючи паркан навколо басейну, необхідно враховувати фізичні дані домашнього вихованця. Кішки та собаки відмінно стрибають. Відповідно, доведеться прорахувати висоту і ставити паркан подалі від будов.

Захисні накриття – чудова перешкода

Альтернатива парканам – спеціальний тент, яким накривається басейн безпосередньо по кромці води. Виробники пропонують кілька рішень – ПВХ, поліетилен, батут, пластик (ролети). Всі варіанти добре підходять для захисту басейну від тварин.

  1. ПВХ. Полівінілхлорид на тканинній основі – досить міцний матеріал, здатний витримати на поверхні вихованця і навіть підлітка. А якщо накриття для басейну з ПВХ має армовану основу – то й доросла людина ніколи не впаде у воду. Для щоденного використання, такі накриття постачають пристроєм, що змотується. Звичайний барабан з рукояткою спрощують демонтаж та встановлення тенту.
  2. Поліетилен. Найчастіше продукт називають солярною плівкою. М’який матеріал віддалено нагадує плівку з повітряними пухирцями. Поліетилен розстеляють на поверхню води. Захисне накриття на своїй поверхні витримає будь-яку тварину вагою до 3-х кілограм. Це можуть бути кішки та декоративні собачки. Якщо у сім’ї є діти – накриття не рекомендується використовувати.
  3. Батут. Відмінне рішення для консервації басейну на зимовий період. Жорсткості достатньо, щоб витримати автомобіль, не кажучи про вихованців. Єдиний недолік – складність монтажу. Для щоденного використання такий захист басейну від тварин не є зручним для власника.
  4. Ролети. Універсальне рішення на усі випадки життя. Накриття поставляється з механізмом, що змотується, і дуже зручно в експлуатації. Недолік у конструкційних особливостях. Накриття підходить тільки для класичних басейнів, бічні сторони яких прямі та паралельні один одному.

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок