Захист басейну від собак і сміття

Захист басейну від собак і сміття передбачає установку захисної споруди на поверхню чаші з водою. Наскільки б не були домашні вихованці нам улюблені, не можна наражати їх на небезпеку купання у воді з невідповідним для їх організму pH. Хімічні реагенти, які використовуються для ліквідації бактерій в басейні, викликають роздратування на шкірі всіх тварин. До того ж, шерсть більшості собак геть забиває системи фільтрації води.

Захист басейну від собак і сміття – бюджетне рішення

Завдань у власника плавального басейну дві – запобігти скупченню сміття всередині чаші і забезпечити безпеку для домашніх тварин. Варіантів рішення, в розрізі поставлених завдань – небагато. Потрібно купити накриття для басейну, яке буде виконувати захисні функції. Це може бути тент, павільйон або захисна плівка.

У розрізі виконання двох неоднакових завдань, потрібно зробити огорожу для басейну, яка не дасть доступ домашнім тваринам до води. У будь-якому випадку потрібен комплексний підхід. Так як відкрита чаша басейну, під час купання, завжди вабить до себе собак.

Накриття AquaCover для захисту басейну від собак і сміття

Серед бюджетних рішень, вибір краще зробити на користь накриття з ПВХ, яке має ребра жорсткості і барабан для швидкого змотування тенту. Накриття володіє всіма якостями, які потрібні власнику басейну:

  • Гарантовано захищає воду в басейні від сміття і пилу. Завдяки металевим пруттям, які впираються в бортики чаші, тент накриває не лише воду, а й частину пляжної зони. Навіть при сильних вітрах, доступ сміття до води в басейні закритий повністю.
  • Забезпечує безпеку. Ребра жорсткості роблять накриття досить міцним для того, щоб виключити падіння людей і домашніх вихованців в воду. Можна вільно ходити по поверхні накриття.
  • Швидка установка і демонтаж накриття. У комплекті йде барабан з ручним приводом. Потягнувши за лямки, легко накрити басейн. Потрібно прибрати накриття – обертанням рукоятки на барабані, зручно стягнути тент з поверхні чаші басейну.

Які є альтернативи у AquaCover для захисту басейну від сміття і тварин

Найбільш перспективне рішення – це установка павільйону. Варіант цікавий тим, що конструкція надає доступ до басейну в закритому стані. Можна, наприклад, купатися взимку, в холодну пору року. Але ціна павільйону висока. Можливо, витрати складуть третину або половину від вартості басейну. Таке рішення по кишені не кожному покупцеві. Але інтерес завжди є, так як захист басейну від собак і сміття тут 100% і експлуатаційні якості на висоті.

У розрізі ефективності і довговічності, добре зарекомендували себе батутні накриття. Це тенти підвищеної міцності, які потрібно натягувати вручну над плавальним басейном і пляжною зоною. Для накриття басейну знадобиться мінімум 2 людини. Через цю складність обслуговування, батути не так популярні, як накриття AquaCover. Тобто, покупцю доведеться завжди вибирати між ціною, тимчасовими витратами і ефективністю. Ідеального рішення в цьому питанні немає.

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок