Зимове накриття для басейну або навіщо накривати басейн взимку

Вуличні плавальні басейни на зиму прийнято консервувати. По крайней мере, в цьому переконують власників фахівці з обслуговування басейнів. Злив води, миття, чищення, обробка хімічними складами і закриття чаші спеціальним тентом. А навесні розконсервування – ті ж операції, тільки в зворотному порядку. Може простіше купити зимовий накриття для басейну. Або навіщо накривати басейн взимку, якщо в Україні стовпчик термометра рідко опускається нижче нуля.

Які бувають накриття для басейнів

Ринок аксесуарів для басейнів пропонує відразу кілька рішень – стаціонарні, розсувні і складні конструкції. Відрізняються вони функціональністю, призначенням і ціною. Але щоб зробити правильний вибір, покупцеві потрібно інакше підходити до завдання. В першу чергу, треба відповісти самому собі на питання – навіщо накривати басейн взимку. Варіантів відповіді кілька:

  • Законсервувати до літнього сезону.
  • Захистити воду від сміття, пилу або снігу.
  • Запобігти падінню в чашу домочадців.
  • Утримати тепло всередині басейну (нагрітої води).

Під перераховані варіанти є універсальні і вузькоспеціалізовані рішення. Відмінність в ціні і зручності експлуатації. У співвідношенні ціна-комфортабельність, однозначно, краще рішення – це розсувне всесезонное накриття.

Матеріалом для виготовлення захисної конструкції може служити солярна плівка,  поливинил, батут або тверді полімерні матеріали. Найбільшою популярністю користується ПВХ (полівінілхлорид), який поставляється в комплекті зі змотувати барабаном. Або, суто для консервації басейну, використовується батутними тент, який розтягується по периметру пляжної зони і фіксується анкерними болтами.

Зимове накриття для басейну або навіщо накривати басейн взимку

Будь-який басейн, незалежно від сезону використання, потребує догляду. І тут вже вибір за власником – постійно чистити воду з чашею або просто запобігти якось забруднення. Другий момент – це захист домочадців від падіння в воду. Плюс, витрати на електроенергію – це прогрів води, робота очисних споруд. Для всіх ситуацій відмінним рішенням стане накриття для басейну.

З огляду на, що універсальність вітається усіма власниками, то краще купувати зимове накриття для басейну. Або навіщо накривати басейн взимку, якщо, наприклад, не передбачається купання в цей період – скаже покупець. Можливо, для конструкцій з бетону це не критично. А ось суцільнолиті чаші зі скловолокна, поліпропілену і композитних матеріалів все одно потребують захисту від фізичних ушкоджень. Без захисного накриття не обійтися. Однозначно, краще в побуті один універсальний тент, ніж кілька рішень для різних сезонів.

Підводячи підсумок можна сміливо зробити висновок, що вуличного басейну зимовий накриття вкрай необхідно. І неважливо, чи буде купатися власник в зимову пору, або потрібно тільки консервація чаші. Зимове накриття – це захист від сміття, пилу і снігу. А також, перекриття доступу в чашу для діточок, дорослих і домашніх тварин.

 

Зв'язатися з нами

Вкажіть розмір басейну
Потрібен монтаж?
Форма басейну

Зворотній дзвінок